УКР

УКРАЇНСЬКА МУЗИЧНА ПРЕМІЯ YUNA ОГОЛОСИЛА ІМЕНА ПЕРЕМОЖЦІВ

21 лютого відбулась головна подія зими – VІ Церемонія Національної музичної премії Yuna, яка збирає щороку найталановитіших артистів країни.  Вибір переможців, імена яких стали відомі в ході церемонії, здійснювало журі, до числа якого увійшли програмні директори радіостанцій і телеканалів, музичні редактори, оглядачі, критики, а також організатори концертів і представники квиткових операторів.

Тріумфаторка минулого року – Jamala, знову зібрала головні нагороди. Співачка названа «Найкращою соло-артисткою», а її «1944» – «Найкращою піснею». Композиція «Заманили» в дуеті з ДахаБраха принесла перемогу у категорії «Кращий дует».

The Hardkiss стали в цьому році «Найкращою рок-групою». Також колектив здобув статуетку за «Найкраще концертне шоу» за версією Yuna-2017.

В номінації «Найкращий альбом» виграв Monatik з його «Звучит». А відео на пісню «Кружит» вибороло нагороду в категорії «Найкращий відеокліп».

Время и Стекло виграли в номінації «Краща поп-група», обійшовши DZIDZIO, Onuka, MOZGI, Потапа і Настю.

Відкриттям року став нашумівший проект Юрія Бардаша група Грибы. Український музикант, вокаліст і саунд-продюсер Cepasa отримав відзнаку «Новий подих» ТНМК удостоїлись особливої нагороди «За внесок у розвиток музики».

kasa.in.ua вітає переможців!