УКР

VACUUM ПОВЕРТАЮТЬСЯ В УКРАЇНУ

VACUUM ПОВЕРТАЮТЬСЯ В УКРАЇНУ

У науці вакуум розуміють як безповітряний простір, порожнечу, яка не містить нічого, що може становити інтерес. Слово «вакуум» дещо перегукується зі словом «пустота». Але в той же час – вакуум – це середовище, яке містить в собі безліч частинок і володіє невивченими властивостями. Тож, шведська група Vacuum недарма носить таке ім'я. Адже в їхній музиці, текстах, стилі виконання, іміджі  багато такого, що важко зрозуміти, не вдавшись до логіки та інтелекту. Музика Vacuum вимагає максимальної віддачі, максимального занурення.

Історія Vacuum розпочалась у 1996 році. До складу увійшли яскраві і неординарні особистості – продюсер Андерса Уоллбека, відомий ще з часів Army of Lovers, Александра Барда – теж продюсер, соліст – Маттіаса Ліндблум і клавішниця – Марина Шипченко.

Це був один з найзагадковіших колективів  90-х. Соковитий баритон Ліндблума і його зовнішність в поєднанні з симфо-аранжуваннями і текстами пісень про далекі планети, космос, релігії не залишилися непоміченими. Вже перший сингл «I Breathe», і пізніше знятий на нього кліп, принесли групі популярність та перші позиції в хіт-парадах європейських країн (Швеція, Італія, Греція) і особливо країн колишнього СНД (Росія, Естонія, Україна).

З 1999 року з VACUUM йде Александр. Пізніше піде і Марина.  «Золотий склад» розпався через три роки. Здавалось, історія закінчилась…Проте початок нового тисячоліття для Vacuum ознаменувався виходом альбому «The Culture of Night», куди увійшли старі хіти і кілька нових треків. Після цього група йде у творчу відпустку на два роки, а відроджується в 2002 році синглом з промовистою назвою «Starting (Where the story ended)».  

Сьогодні у колективі  Маттіас Линдблом і Андерс Уоллбек. Суасні Vacuum досить сильно відрізняються від минулих років. Тема пісень залишилася досить філософською, але тема філософії змінилася. «Гламурні шведи» Vacuum співають про життя і любов, розлуку і смерть, про глобальні проблеми буття.  

Можна уявити який шалений прилив щастя мали vacuum people, дізнавшись, що незабаром в Україні очікується великий сольний концерт шведів! Сміливо можна сказати, що шанувальники з'їдуться з усіх куточків як мінімум, не кажучи вже про віддалені міста нашої країни. Концерт обіцяє бути неймовірно чуттєвим і душевним, не дивлячись на нордичний стрижень Vacuum.

Тож, чекаємо на Вас  17 червня у київському SENTRUM.

Не пропустіть неймовірне фірмове шоу від легенд 90-х. Квитки на нашому сайті: http://kasa.in.ua/vacuum-kyiv.