УКР

ВІДБУВСЯ РЕЛІЗ НОВОГО АЛЬБОМУ СЕРГІЯ БАБКІНА

Іноді крізь сірі будні проривається світло. Таким світлом цієї весни судилося стати Сергію Бабкіну. 12 березня відбувся реліз його альбому «#неубивай».  

«#неубивай»  став десятою сольною роботою співака. Нагадаємо, що з моменту презентації попереднього альбому «Сергевна» пройшло три роки. За цей час у Сергія назбиралось чимало матеріалу, адже до нової платівки увійшло 18 композицій, з яких 6 українською мовою, а 12 – російською.

Зрілий, виважений magnum opus від улюбленого харків’янина країни ввібрав у себе всі вічні істини.  Мабуть, саме так звучить любов до людства, адже так глибоко як Сергій Бабкін,  у нашу суть не пірнав ніхто.

Відкриває платівку «Пробач», яку Сергій Бабкін вперше виконав на концертах туру Святослава Вакарчука «Брюссель» у 2012 році. Сьогодні вона звучить зовсім інакше.

Продовжує філософська композиція «Верь», яка вивертає душу і  примушує замислитись над своїм життєвим шляхом та невблаганністю часу. мужності, сили та мудрості в одній пісні.

А далі – «Ангел», дуетна «Напиши меня», «Боль моя» та інші композиції, які звучать абсолютно чесно та чисто. Знайшлось місце і для синглу «Але», який, до речі, Бабкін виконував у складі 5'nizza. Проте на «#неубивай» вона набуває дещо іншого характеру.

Меланхолійна та прозаїчна «Полосы» про втому та розтавання наскрізь пронизує болючими словами,  клавіші б’ють в саме серце, а почуття душать.

В україномовній пісні-замовлянні з етно-мотивами «Агов» Бабкін звертається до сил природи. У «Супутнику» виринають народні образи темної ночі, човна, біди і несподівано – джазове звучання. Трохи зухвала «Твоя воля», підігріта легкою іронією, наче звернення маленької людини до всемогутнього Бога. Гіркуватий «Блюз вантажівки» викликає в уяві образ стомленої людини, яка знає життя та шукає відповіді у поневіряннях.

Світла та життєрадісна «Чудеса», колоритна «Баба є» з її африканськими ритмами та екзотикою, відверта «Не убивай» завершують, залишаючи почуття повного наповнення та рівноваги.

Беззаперечно, на платівці немає «випадкових» пісень. Кожна розповідає свою історію, має своє призначення. Тут Бог, кохання, пристрасті, дружба, родина, надії, мрії, страждання, біль…тут людина у своїй цілості. В цьому весь Сергій Бабкін. В цьому вся музика.

Записували новий альбом восени в студії «Звукоцех», яка розташована на території кіностудії ім. А.П. Довженко. Уже вдруге музиканти співпрацювали з музичним продюсером Мілошем Єлічем, клавішником групи Океан Ельзи. До речі, «Сергевну» також продюсував Мілош. В записі взяв участь і гітарист ОЕ Володимир Опсеніца, більш того, продюсує альбом колишній продюсер тих же Океанів Віталій Клімов.

За словами Сергія Бабкіна, платівку писали наживо за 25 годин. На кожну композицію було відведено один максимум три дублі. На цьому новини не закінчуються. Цього разу склад гурту поповнив Антон Малишев, який додав «#неубивай» електронної стилістики, якої ми раніше не помічали у попередніх альбомах Бабкіна.

Основний меседж платівки співак прокоментував так: «Не вбивай спочатку закладено в тебе Богом!».

Придбати альбом можна за посиланням: https://itunes.apple.com/ru/album/neubivaj/id1092843774

25 березня у Харкові на сцені ККЗ «Україна» відбудеться концерт на підтримку «#неубивай». В цьому році Сергію Бабкіни таки вдалося втілити свою давню мрію. Глядачі нарешті побачать шоу в форматі малих театральних форм. 18 душевних, дорослих та атмосферних історій.

Квитки на нашому сайті: http://kasa.in.ua/serhei-babkyn-harkiv