УКР

ВІДКРИВАЄМО ЛІТНІЙ СЕЗОН: ТОП ПОДІЙ ЧЕРВНЯ

Літо вже повсюди! Хапайте його і робіть найкращим у своєму житті. Бажаємо Вам відпочити, зробити багато відкриттів, повеселитись і звичайно сходити на концерт улюбленої групи. Kasa.in.ua підготувала топ подій червня, які зроблять Ваше життя яскравішим.

Іван Дорн. Randorn Tour 2016

3 червня, Дніпропетровськ Парк розваг «Лавина»

Відкриваємо літній сезон спекотним концертом Івана Дорна. На своїх концертах виконавець співає, танцює, читає власні вірші, кричить і відривається на повну. З ним відчуваєш молодість, легку ейфорію і драйв. Ну а божевільна енергетика і по-справжньому модна музика перетворює його концерти в круте шоу!

Квитки: http://kasa.in.ua/yvan-dorn-randorn-tour-2016-dnipropetrovsk

Океан Ельзи. Світовий тур

Концерти Океанів відгриміли вже у трьох містах. Тур набирає обертів: далі тільки масштабніше, гучніше, драйвовіше, спекотніше. Країна почує все краще: від пристрасних рок-н-рольних хітів «Я до тебе», «Зелені очі» до надривної лірики «Коли навколо ні душі», «Обійми». І звичайно новий альбом «Без меж», який вже став улюбленим!  Тож ,час розучувати слова нових пісень, готувати круті флешмоби і зустрічати Океан Ельзи.

Квитки:http://kasa.in.ua/site/search/?s=%D0%BE%D0%BA%D0%B5%D0%B0%D0%BD

Pur:Pur

10 червня, Одеса Зелений театр

У виступах «Pur: Pur» поєднуються ніжність і тендітність Нати з надійністю і мужністю музикантів, створюючи неповторний спектакль. Тихий і затишний лаунжевий інді-поп ввібрав у себе всю складність і магію творчого процесу та вилився у бездоганному невимушеному звучанні.

Імітування мукання корови або бойового кличу індіанців – всі ці несподівані забави стали фірмовою фішкою «Pur: Pur» і створюють неповторний ефект у поєднані з професіоналізмом. Напевно, в цьому і криється загадка харківських музикантів, які створити себе без топових продюсерів і лейблів.

Квитки: http://kasa.in.ua/purpur-odesa

НЕАНГЕЛЫ

13 червня, Рівне

Слова «НеАнгели вже не ті» актуальні як ніколи. На зміну відвертим костюмам прийшли елегантні сукні та лиск. Глибокі голоси пронизують душу і не відпускають протягом концерта, а приваблива зовнішність заворожує назавжди. Тож, не пропустіть концерт у своєму місті, адже на цьому сюрпризи від співачок не закінчуються.

Квитки: http://kasa.in.ua/neanhelyi-rivne

Vacuum

17 червня, Київ SENTRUM music palace

Можна уявити який шалений прилив щастя мали vacuum people, дізнавшись, що незабаром в Україні очікується великий сольний концерт шведів! Сміливо можна сказати, що шанувальники з'їдуться з усіх куточків як мінімум, не кажучи вже про віддалені міста нашої країни. Концерт обіцяє бути неймовірно чуттєвим і душевним.

Квитки: http://kasa.in.ua/vacuum-kyiv

LOBODA

25 червня, Чернівці Літній театр

LOBODA покаже Чернівцям шоу неймовірного масштабу. Кожна пісня – новий спектакль, окрема історія з різними героями та різними почуттями. Але головною героїнею залишається Жінка, часом розкута та пристрасна, часом ранима та тендітна. Зі своїми емоціями і переживаннями, зі своєю любов'ю, зі свого багатоликістю та загадками.

Квитки: http://kasa.in.ua/loboda-chernivtsi