УКР

ВІДКРИВАЄМО НОВІ ІМЕНА: 4 МУЗИЧНІ ДЕБЮТИ ЧЕРВНЯ

Червень видався не надто спекотним, проте продуктивним. Цілих 4 молодих гурти розжилися дебютними альбомами. Тож, давайте відкривати нові імена разом з нами.

Mari Cheba – IONA

Колектив Mari Cheba можна привітати з успішним дебютом. В червні світ побачила їх перша платівка, яка отримала назву «IONA» і вмістила у собі шість композицій. Цікаво, що для фронтвумен Марії Чеби символом альбому є пташка-орігамі.

«Це чарівний альбом… Він різко змінив життя всіх учасників гурту, тому не дивуйтеся, якщо після його прослуховування у вас щось зміниться в серці або в житті. Ми стали кращими і щасливішими після його створення і хочемо поділитися цим щастям з вами», – говорять музиканти гурту.

Прослухати новий альбом Mari Cheba можна на офіційному Саундклауді гурту:

Cape Cod – Cult

Похизуватись першим повноформатним альбомом можуть і Cape Cod, які підкорюють сцену вже 3 роки. Дебютник київського електронного проекту отримав назву «Cult». До нього увійшло 12 композицій. Мастеринг платівки зробив британець Стюарт Хоукс (Stuart Hawkes), відомий своєю співпрацею із дуетом Disclosure, Джессі Уейр (Jessie Ware), Емі Вайнгауз (Amy Winehouse) та багатьма іншими.

Прослухати «Cult» можна на офіційному Саундклауді Cape Cod: 

The Erised – Room 414

Електронщики The Erised нарешті представили увазі меломанів свою першу повноформатну платівку. Альбом «Room 414» побачив світ на саблейблі Hospital Records британського лейблу Med School. До складу LP увійшло 14 композицій, серед яких і уже відомі прихильникам за попередніми міні-альбомом «Desire» та синглом «In My Car» пісні «Pray», «It’s Over», «In My Car» та «Take Me».

«Друзі! Наш дебютний альбом “Room 414” нарешті вийшов!», – лаконічно повідомили про його випуск музиканти.

Прослухати альбом: 

Женя і Катя – Втомлене місто

Акустичний дует із Вінниці нещодавно розжився дебютним міні-альбомом «Втомлене Місто». Реліз умістив шість авторських композицій Жені Мартинюка і Каті Титченко та пісню «Зима» на слова поетеси Ольги Кутиніної. 

Євген Мартинюк, гітарист та вокаліст гурту Женя і Катя: «Все почалося тоді, коли я зустрів Катю, свою дівчину. І все те, що відбувалось з нами – вилилось у пісні. Ми коли зустрілись, навіть і не думали, що будемо разом займатись музикою. Я навіть не знав, що вона співає… Цим міні-альбомом ми, як би це банально не звучало, прагнули показати себе, відкритись людям, показати свій світ. І ми дуже раді, що багатьом ЕР сподобався і всі кажуть, що пісні несуть щось тепле та світле».

Запис «Втомленого Міста» відбувався на домашній студії вінницького дуету.

Прослухати композиції: