УКР

НЕНСІ

29 вересня 2020 | 19:00

Про подію

«НЕНСІ» у Вінниці!

Жителі та гості міста Вінниця! Легендарний гурт «НЕНСІ» 29-го вересня 2020 року виступить в Будинку офіцерів з великим сольним концертом в рамках програми «Любовь сильне боли».

«НЕНСІ» - творча одиниця вітчизняної поп-музики, яка заявила про себе ще в далекому 1993 році. Саме в 90-ті гурт «НЕНСІ» був на піку популярності, а їх шлягер «Дым сигарет с ментолом» став просто вірусним. Їх музику можна було почути всюди: в кафе, ресторанах, на дискотеках в будинках культури… і не тільки.

Роки ідуть, змінюється музика та музичні вподобання людей, проте, гурт «НЕНСІ», який, здавалося б «прийшов з далеких 90-х» не втрачає свою актуальність та бажаність! Їх люблять, знають та поважають численні прихильники на всьому пост-радянському просторі. А учасники гурту і далі збирають повні зали захоплених глядачів, як і молодих, так і більш поважного віку. І всі ці люди тепло зустрічають «НЕНСІ» і підспівують такі близькі і доречні їхні хіти.

Історія гурту почалася в 1992 році у місті Костянтинівка Донецької області, коли композитор Анатолій Бондаренко вирішив створити власний гурт. Ненсі – це ім'я дівчинки, в яку в юні роки був закоханий Анатолій. Ось так і придумалась ця тепер всім відома назва гурту. «НЕНСІ» - вміло поєднюють шансон та поп-рок, що надає їхній музиці певного шарму та створює особливе звучання.

3 причини піти на концерт «НЕНСІ» у Вінниці:

  • Це унікальна можливість потрапити на концерт легендарного гурту, який сміливо можна назвати символом цілої епохи, а композиції гурту настільки щирі, душевні і правдоподібні, що не втрачають актуальність і сьогодні.
  • Ти почуєш такі відомі хіти як «Свадьба знатная», «Стройная красивая», «Белые ромашки», «Я  не могу без тебя», «Ты моя навсегда», «Ночной вокзал», ну і звісно ж шлягер «Дым сигарет с ментолом»;
  • Енергетика, яка панує на концертах “НЕНСІ» просто захоплює своє щирістю, душевністю, відвертістю. В текстах гурту, напевно кожний знайде щось для себе, або про себе, про моменти, які довелося пережити в житті. Саме тому гурт «НЕНСІ» досі люблять, цінують та поважають! Не пропусти таку подію, подаруй собі та коханій людині згадати молодість та поринути в атмосферу таких ностальгічних пісень!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт «НЕНСІ» 29-го вересня 2020 року у Вінниці - онлайн на нашому сайті. Не зволікай! Оформляй замовлення і вибирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою і отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», заплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток і оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток тут!

Рекомендуємо