УКР

ТІНЬ СОНЦЯ

03 грудня 2021 | 19:00

Про подію

Тінь Сонця в Вінниці!

Запрошуємо тебе на неймовірну музичну подію - сольний концерт відомого українського гурту «Тінь Сонця», який відбудеться 3-го грудня 2021-го року в Арт-центрі Квадрат. Основоположники «козацького року» ще раз потішать тебе драйвовим саундом, магічним концертом та перенесуть тебе крізь роки славетної української історії від язичницьких часів та хрещення Київської Русі і аж до війни на Донбасі.

«Тінь Сонця» не оглядається на модні тенденції, а чітко та впевнено йде своїм шляхом, дотримається патріотичної позиції та свого унікального жанру. Музиканти грають фольк метал з елементами progressive, а вкомпозиціях розповідають про подвиги українських козаків, самобутність та історію України, народні легенди, обряди, віросповідання, символіку та життя українського народу в різні епохи. Проте, особливе значення у творчості гурту займає тема українських козаків, про що свідчать численні назви треків, як от «Козача могила», «Народна війна», «Дикі гуси», «Гукає дикий вітер», «Палає степ», «Танець», «Мчать козаки». Напрямок, в якому працюють музиканти, називають «козацький рок», що є своєрідним українським жанром рок-музики.

«Тінь Сонця» неодноразово брали участь в провідних українських фестивалях, таких як «Підкамінь», «Файне місто», «ZaxidFest», «республіка» та постійно з’являються в історичних та патріотичних подіях. Виступали музиканти і в прифронтовій зоні для українських воїнів, для яких пісні гурту мають особливе значення, адже вони спонукають на подвиги, додають життєвої енергетики, піднімають дух. А стоїть за цим всім незмінний фронтмен та вокаліст Сергій Василюк.

3 причини піти на концерт «Тінь Сонця» в Вінниці:

  • «Тінь Сонця» відправляється у всеукраїнський тур, щоб занурити тебе в містичну атмосферу прадавніх слов’янських обрядів, адже саме навесні прокинеться чугайстер та вовкулаки, мавки та болотники, які вже чекають на зустріч з тобою, щоб затягнути в казкові мандри весни!
  • На тебе вже чекають «Пісня Чугайстра», «Хрестини вовкулаки», «Дорога в ліс», «Перша квітка», «Схована у мріях», «Кривий танець», «Меч Арея», а нещодавно музиканти випустили нову платівку «На небесних конях», яка побачила світ 22 січня 2020 року в День Соборності України.
  • Як то кажуть, «козацькому роду нема переводу», і ці відважні хлопці вже готові продемонструвати для тебе це ще раз  і зробити твій вечір особливим та неповторним. Козацький рок, глибокі та надзвичайно духовні композиції. які проведуть тебе славетними сторінками історії твого народу, ще від часів заснування Київської Русі та князів, до козаків,  Січових Стрільців та українських воїнів, які відстоюють честь України на Донбасі. Ти готовий?

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт гурту «Тінь Сонця» 3-го грудня 2021-го року в Вінниці - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами "Нової пошти", та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо