УКР

VIVIENNE MORT ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ МІНІ-АЛЬБОМ «ROSA»

До свіжої платівки увійшло сім композицій. Серед них можна почути вже знайому «Пташечку», яку презентували раніше. Авторство пісень належить фронтвумен Vivienne Mort, Даніелі Заюшкіній.

В результаті творчої співпраці всіх музикантів бенду з’явились аранжування   композицій платівки. Гліб Проців (барабани), Олександр Лежньов (клавішні) та Ілля Чемерис (бас-гітара) допомагали у створенні міні-альбому. Акустичну гітару в пісні «How» записав Євген Якшин, який працює з Гапочка, K.A.T.Y.A.

В цьому міні-альбомі втілено досить сміливі ідеї. Наприклад, в композиції «Той, хто рятує імена» можна почути орган (Миколаївський костел). Також звучать Hammond, Rhodes та рояль. «Outro» всього 40 секунд, проте які!

Вокал заслуговує особливої уваги. Даніела показала всі відтінки свого таланту: якщо раніше вона пестила кожну ноту, лагідно перебирала їх, лоскотала та гралась, то у «Rosa» голос з  надривом, відчаєм, криком, як от у «Пам’ятаєш» чи як у пісні «HOW», яка буквально наступає потужною армією почуттів на свого слухача.

Серйозні теми, глобальні проблеми та поліфонічні сенси прийшли на зміну романтичній ліриці та грайливому вокалу. Слухаючи Vivienne Mort, розумієш, що українській музиці таки бути.

Завжди загадкова та глибока Даніела Заюшкіна прокоментувала вихід ЕР так:

«Я б хотіла передати дещо важливе і, здається, ще ніколи не була такою сміливою. Мені і страшно, і радісно. Я присвячую цей [міні-]альбом всім небайдужим людям, які прагнуть миру та любові, і ці прагнення женуть їх вперед. Rosa – це Троянда миру. Вона росте головою вниз. Її коріння в небі, а пелюстки на землі. Вона народжує сьогоднішній день і все живе. Кожен обирає свій пелюсток. Кожен сам обирає, в що йому вірити, що сповідувати. Ми обираємо сторони і створюємо протидію. Ми різні пелюстки, та через стеблину до нас тече одна єдина кров. Наше коріння – в небі. Я не злякаюся, коли ти станеш мною, і не захочу відібрати твоє життя, бо хочу жити».

На нашому сайті Ви можете придбати квитки на концерт-презентацію альбому: http://kasa.in.ua/site/search/?s=Vivienne+Mort