УКР

Відбувся реліз нової платівки Vivienne Mort

Вчора, 19 лютого, київський гурт Vivienne Mort випустив новий альбом «Досвід». До нього увійшло 11 пісень, включно з раніше презентованою композицією «Іній».

«Досвід» став другим в історії групи лонгплеєм. Його попередник «Театр Pipino» був випущений п’ять років тому. Окрім нього у дискографії Vivienne Mort  лише міні-альбоми «Готика» (2014), «Filin» (2015), «Rosa» (2016). Записували альбом на студії REVET SOUND. Зведенням та мастерінгом займався Сергій Любинський, Роман Бондар та Олексій Дудченко.

«Досвід» – альбом, який гіпнотизує сильним наступальним вокалом, текстами з вигадливими алюзіями і символами, і багатими мелодіями. Окрім клавішних, барабанів, бас- і електро-гітари, звучать хвилі Мартено, дудук, альт, скрипка, віолончель, флейти.

Наразі відомо, що тур на підтримку нової платівки розпочнеться 14 квітня київським концертом у МЦКМ «Жовтневий палац». Після цього гурт відвідає Харків (19 квітня), Запоріжжя (20 квітня), Дніпро (21 квітня), Одесу (25 квітня), Луцьк (27 квітня), Рівне (28 квітня), Львів (29 квітня), Вінницю (11 травня) та Хмельницький (12 травня).