УКР

ЄВРОБАЧЕННЯ-2016: ПОДРОБИЦІ ПРО УЧАСНИКІВ

18 яскравих півфіналістів від іменитих зірок до молодих музикантів, від виконавців фолку до хардрокерів. Об’єднує всіх цих людей  талант та величезна любов до музики. Kasa.in.ua, головна каса країни, пропонує вам познайомитись з творчістю виконавців, які пройшли по півфіналу Національного відбору Євробачення-2016.

Як зазначає генеральний продюсер Костянтин Меладзе, в півфінал пройшли виконавці, які виявилися найбільш підготовлені до конкурсу. Основними критеріями при виборі учасників були якісний оригінальний матеріал, харизматичність виконавця і вокал хорошого рівня. Ніяких обмежень у жанрі.

Серед учасників, мабуть, найнесподіванішим є SunSay. Свою участь Андрій Запорожець прокоментував соціальних мережах: «Отже, друзі, це правда! Ми в числі півфіналістів Національного відбору «Євробачення-2016»! Слідкуйте за новинами ;) УРА!».

Анастасія Приходько не вперше намагається підкорити Європу своїм голосом. Нагадаємо, що в 2009 році вона брала участь у Національному відборі від України, але була дискваліфікована, та це не завадило їй виступити на сцені міжнародного пісенного конкурсу – у цьому ж році співачка представляла Росію. У 2010 році також змагалась за право представляти Україну. Як бачимо, Анастасія Приходько не полишає своїх спроб і в цьому році.

Своїм рішенням поборотись за право представляти Україну здивувала Джамала. Спеціально для конкурсу співачка написала пісню «1944». На написання цієї композиції її надихнула розповідь прабабусі про трагедію, яка сталася з їх сім'єю та з кримськотатарським народом у 1944-му. «Для мене це дуже особиста пісня, і мені дуже важливо, щоб про цю історію дізналося якомога більше людей і в нашій країні, і за її межами », - зізналась співачка.

Відомо, що  харків’яни Pur:Pur виконають у відборі пісню «We Do Change», яку вони представили взимку. Щоправда, як зазначила фронтвумен гурту Ната Сміріна, спеціально для конкурсу переписали аранжування композиції.

А от Alloise виступатиме із композицією «Before The Down», яка стала саундтреком до голівідського фільму «You Can Call Me Eve». Гурт з Кривого Рогу Brunettes Shoot Blondes, який став відомим завдяки відеоклу «Knock Knock», готують новий сингл спеціально для відбору.

Те що претенденти  цього року круті очевидно всім. Юлія Саніна, фронтвумен The HARDKISS відзначила це і запропонувала перетворити відбірковий тур у крутий фестиваль. До речі, яку композицію представлять The HARDKISS наразі невідомо, але у гурт запевняє, що  вони мають красиву пісню, яка має бути почута.

Нагадаємо, що півфінали Національного відбору (6 і 13 лютого) і фінал (21 лютого) пройдуть у прямих ефірах паралельно на телеканалах СТБ і «UΛ: Перший» в 19:00. За підсумками глядацького та суддівського голосування під час прямих ефірів стане відоме ім'я представника від України.

Переможець відправиться до Швеції в травні цього року саме з тією композицією, яка принесла йому перемогу у Національному відборі.

Квитки на найкращі подіі на сайті kasa.in.ua!