УКР

InStrum Fest

17 серпня 2019 | 15:00

Про подію

InStrum Fest - джерело розвитку Заліщиків та регіону навколо Дністровського каньйону 

17-18 серпня Заліщики вітають гостей міста на фестивалі InStrum Fest, який відбудеться у партнерстві з Представництвом ЄС в Україні. Є мета створити знаковий для України продукт, що здатен змінити майбутнє міста і регіону навколо Дністровського каньйону та реалізувати його туристичний потенціал.

InStrum Fest Zalischyky - фестиваль камерно-інструментальної, симфонічної музики та мистецтва. Мета фестивалю - популяризація сучасного культурного продукту, відновлення Заліщиків у якості унікального європейського курорту, відродження вже існуючого потенціалу у інноваційному сучасному контексті.

Заліщики ще декілька десятиліть тому були одним із ключових європейських туристичних центрів, в якому відчувається міцний багатокультурний вплив Польщі, Австро-Угорщини, Литви, до Другої світової війни більшість місцевих була єврейського походження.

Заліщики розташовані 50 км від Чернівців, 120 км від Кам'янець-Подільського, 125 км від Тернополя. Розвиток нової дестинації дає можливість більш рівномірно спрямувати туристичний потік на території країни.

Головні учасники InStrum Fest

- Оркестр Євгена Хмари, піаніста-віртуоза, володаря статусу Yamaha Artist, Марта Адамчук в дуеті з Євгеном Хмарою (18 серпня),

- симфонічно-роковий оркестр Brevis (17 серпня),

- RADZ - інструментальний гурт із Дніпра (17 серпня),

- DrumArt – багатогранний проект напрямку барабанного мистецтва, маршових барабанів (17 серпня),

- Double Blast - чортківській кавер дует, що поєднує класичну музику та поп-рок (17 серпня),

- JULINOZA - проект піаністки та вокалістки Юлії Запорожець,

- ROCKOKO з симфонічним оркестром – інструментальний гурт, що відносить себе до жанру симфонічного року, симфотроніки (18 серпня),

- Єгор Грушин - львівський композитор і піаніст, що створює та виконує музику у стилі "неокласика" (18 серпня).

Інтерактив для гостей фестивалю та міста Заліщики

Організатори мають на меті поєднати історичний і культурний контент з активним відпочинком. Окрім музичної програми планується зона з інтерактивом для гостей:

  • майстер-класи, ігри, зона відпочинку;
  • покази авторського кіно;
  • фото виставка;
  • пізнавально-інформаційні зустрічі з історії розвитку Заліщиків та регіону у Центральній районній бібліотеці;
  • туристичний квест по знакових місцях Заліщиків від молодіжної платформи “Вулик”;
  • мото та картінг шоу, виставка технічних робіт від місцевих юних техніків;
  • політи на парапланах.

Особливий акцент на розвитку туристичного потенціалу місцевості та її промоції, відвідувачам пропонується не тільки культурний, але й привабливий для подорожей контент: сплави по Дністру, відвідування печер, екскурсії. Окрім того, буде представлено Креативну територію ЄС, де гості свята зможуть, релаксуючі у зірковому  наметі, дізнатися корисну інформацію про європейську культуру та цінності, а також зробити селфі у спеціальній фотозоні та взяти участь у дитячих творчих активностях.

Відвідувачі InStrum Fest зможуть забронювати трансфер з Чернівців, Тернополя та Києва. Бронювання трансфера можливо на офіційному сайті фестивалю instrumfest.com.ua.

Подорожі новими місцями України та сприяння розвитку культури - найцінніший внесок у своє майбутнє та майбутнє країни, який може зробити кожен громадянин. Запрошуємо Вас на InStrum Fest у якості гостя та захопленого Україною і Тернопільщиною мандрівника!

Рекомендуємо