УКР

ЗАПИСКИ ТУРУ: ОКЕАНІВСЬКА ОСІНЬ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Великий концерт у маленькому місті – подія грандіозна та довгоочікувана. Як правило, такі концерти беруть не масштабом і кількістю, а щирістю та теплом, адже лише усвідомлення того, що нарешті дочекались улюблений гурт у рідному містечку, гріє душу. Хмельницький не виняток. Стадіонний концерт Океану Ельзи у рамках Світового туру на підтримку нового альбому «Без меж» став справжнім святом для хмельничан, на якому «були всі».

Незважаючи на незатишну погоду, люди почали збиратись біля стадіону «Поділля» завчасно. В цей вечір Океан Ельзи зустріли не тільки оплесками, але і незвичайним, дуже милим жестом. На одному із балконів багатоповерхівки, розташованої поруч з концертним майданчиком, жителі вивісили логотип групи, зроблений з гірлянд. Світлина встигла вже облетіти всю мережу.

Концерт почався із затримкою лише в 30 хвилин. Святослав Вакарчук вибачився, що цього разу вирішили не чекати поки останній глядач займе своє місце, а почати раніше, щоб не мерзли ранні пташки. Невтішні прогнози – то справа метеорологів, а наша справа відчувати тепло сердець і ділитись ним з оточуючими, що і робив Хмельницький протягом 2,5 годин.

Хтось прийшов ностальгувати під улюблені роками «Майже весна», «Я до тебе», «Позич мені сонце», «Фіалки», а хтось – нарешті почути новий альбом, з якого прозвучали пісня-присвята Кузьмі «Хтось в небо летить», а також важливі для кожного з нас – «Мить» і «Не твоя війна». Коли вони звучать на концертах, завжди складно стримувати емоції як глядачам, так і Святославу Вакарчуку, бо кожен з присутніх щось втратив через нав’язану війну – хтось спокій і дім, а хтось друга, брата, життя.

З нових композицій Океан Ельзи зіграли також «Сонце», «Осінь», «Без меж», «Не йди». А от почути рідку гостю «Віддай мені» Хмельницькому не поталанило. Вечір би не відбувся без пісень, перед якими жодна душа не встоїть – «Я так хочу до тебе», «Вище неба»,  «911», «Без бою» і «На небі». Як завжди глибоко і красиво, як завжди до трепету і мурашок, і разом з тим драйвово і рок-н-рольно. Як не крути, а без Океанів сьогодні важко уявити нашу країну, яка з кожним новим туром забувається і повністю поринає в те океанівське божевілля.

Місто за містом, концерт за концертом, Океани невтомно продовжують генерувати неймовірну кількість енергії, яка підігріває стадіони, вони продовжують нести своє зважене слово, вони продовжують об’єднувати людей навколо себе. Недарма Святослав Вакарчук у перерві між піснями наголосив, що якби ми не тільки так дружно ходили на концерти, а й спільними зусиллями будували країну, нам не було би рівних.

Музичне свято у Хмельницькому закінчилося двома виходами на біс. Океан Ельзи завершили цьогорічну зустріч на романтичних нотах «Обійми» і пообіцяли повернутись.  Між тим, тур триває, разом з ним тривають концертна магія і закулісні дива, і продовжитимуться вони доти, доки горять Ваші очі і серця.

Квитки на концерти туру: https://kasa.in.ua/okean_elzy