РУС

Любомир Мельник. Світовий тур. До 70-річчя піаніста

29 сентября 2018 | 19:00

О событии

Всесвітній тур до 70-річчя канадського композитора українського походження та найшвидшого піаніста світу – Любомира Мельника! Вперше у Івано-Франківську!

Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.

Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту.

 

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ЛЮБОМИРА МЕЛЬНИКА?

 

1. Тому що це унікальна подія в рамках світового туру до 70-річчя піаніста!

2. Любомир Мельник відомий як один із найшвидших піаністів на планеті! встановивши ще понад 30 років тому одразу два світові рекорди Гіннеса.

3. Композитор, який демонструє неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом, виконуючи авторську музику.

Рекомендуем