РУС

Alchemist Live: TOLO4NYI

25 ноября 2021 | 19:30

О событии

TOLO4NYI на сцені клубу Алхімік 25 листопада. 

TOLO4NYI – це проект українського музиканта та продюсера Жені Толочного, відомого своєю появою у Голосі Країни та у турі з гуртом «Скрябін». 
Женя випустив три ЕР у період з 2015-2018 роки. У новому альбомі «Де ви є» музикант пропонує поринути у світ танцювального фанку та соулу в поєднанні з українською лірикою. Обрана стилістика нового звучання - це результат музичних пошуків, які завершилися четвертим альбомом артиста, що вийшов зовсім нещодавно - у жовтні 2021 року. 

Програма концерту буде складатися із пісень з нового альбому, які вперше будуть виконані наживо для слухачів. Також музиканти зіграють й пісні із альбому «Серце з краю» 2018 року. 

«Це буде мій перший живий концерт за два роки, бо останнім часом я дуже сильно поринув у студійну роботу. Ми зіграємо новий альбом «Де ви є»  та пісні з минулих платівок. До концерту я запросив приєднатися музикантів, з якими починав свою музичну кар’єру, тому це буде свого роду реюніон на сцені. Доречі, на цьому виступі я буду грати на клавішних, це буде вперше, бо десь рік назад я прийняв рішення та нарешті купив собі інструмент.» - каже про майбутній концерт в Алхіміку Женя Толочний. 

Склад: 
Женя Толочний - вокал, клавішні 
Ігор Одарюк - бас-гітара 
Артем Махмудов - перкусія
Давід Рябін - гітара 


📍Alchemist Bar
/Шота Руставелі 12/

🕢 25 листопада, 19.30

Рекомендуем