Ночь перед Рождеством, Киев - билеты на спектакль 14 декабря 2019 года
РУС

Ночь перед Рождеством

14 декабря 2019 | 19:00

О событии

Улюблена вистава українців “Ніч перед Різдвом” 14 грудня на сцені Жовтневого палацу!

Головну музичну казку Різдвяної ночі з її неймовірними дивами від режисера-постановника Андрія Бакірова покажуть в Києві у грудні.  

Музична комедія «Ніч перед Різдвом» у виконанні Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка – це дивовижна енергетика сценічного дійства, колоритні образи, створені яскравим акторським ансамблем. На сцені буде майже вся трупа театру та близько 20 учасників оркестру!

У сучасному, надзвичайно креативному прочитанні режисером-постановником Андрієм Бакіровим однойменної повісті Миколи Гоголя - химерно переплелися давні легенди й картини життя тогочасного українського села, фантастичне і комічне.

Красива комедійна казка для дорослих з першого прем’єрного показу у грудні 2015 року і до тепер знову й знову завойовує симпатії дедалі ширшої глядацької аудиторії в Україні та за її межами. І хоча багато театрів ставлять цей шедевр – найбільше нагород та народної любові саме у цієї постановки.

Яких тільки нагород немає у цієї вистави: Гран-прі  V-го Міжнародного Фестивалю Українського Театру “Схід – Захід”(Краків); Переможець Першого Всеукраїнського театрального фестивалю “СвітОгляд” (м.Сєвєродонецьк) “За краще пластичне рішення”, перемога на XXI Міжнародному театральному фестивалі “Біла вежа” у Бресті як “Кращий акторський ансамбль” та ін.

За мотивами повісті Миколи Гоголя (діалоги Михайла Старицького)

Музична комедія на 1 дію, тривалість 1 год.45 хв.

Постановка, художнє та музичне оформлення – заслужений артист України Андрій

Бакіров

Диригент – Олексій Рощак

Балетмейстер – Катерина Гриськова

Квитки на виставу “Ніч перед Різдвом” можна замовити онлайн або з доставкою

Запрошуємо розділити з нами таку комедійну, казкову, та неповторну ніч, відчути справжній гоголівський колорит та зарядитися прекрасним передноворічним настроєм!

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. Придбати або забронювати квиток на виставу “Ніч перед Різдвом” у Києві 14 грудня можна вже сьогодні, обравши найкращі місця та зручний спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Рекомендуем