РУС

Ночь перед Рождеством

20 декабря 2021 | 19:00
120 – 890

О событии

Улюблена вистава українців “Ніч перед Різдвом”  20 грудня на сцені Жовтневого палацу

Головну музичну казку Різдвяної ночі з її неймовірними дивами від режисера-постановника Андрія Бакірова покажуть в Києві у грудні.  

Музична комедія «Ніч перед Різдвом» у виконанні Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка – це дивовижна енергетика сценічного дійства, колоритні образи, створені яскравим акторським ансамблем. На сцені буде майже вся трупа театру та близько 20 учасників оркестру!

У сучасному, надзвичайно креативному прочитанні режисером-постановником Андрієм Бакіровим однойменної повісті Миколи Гоголя - химерно переплелися давні легенди й картини життя тогочасного українського села, фантастичне і комічне.

Красива комедійна казка для дорослих з першого прем’єрного показу у грудні 2015 року і до тепер знову й знову завойовує симпатії дедалі ширшої глядацької аудиторії в Україні та за її межами. І хоча багато театрів ставлять цей шедевр – найбільше нагород та народної любові саме у цієї постановки.

Яких тільки нагород немає у цієї вистави: Гран-прі  V-го Міжнародного Фестивалю Українського Театру “Схід – Захід”(Краків); Переможець Першого Всеукраїнського театрального фестивалю “СвітОгляд” (м.Сєвєродонецьк) “За краще пластичне рішення”, перемога на XXI Міжнародному театральному фестивалі “Біла вежа” у Бресті як “Кращий акторський ансамбль” та ін.

За мотивами повісті Миколи Гоголя (діалоги Михайла Старицького).

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу "Ніч перед Різдвом" 20 грудня 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуем