РУС

ALYOSHA

06 марта 2019 | 20:00

О событии

Довгоочікуване свято, яке всім несе тільки найкращі емоції! І ми не виняток. Спеціально для вас, на сцені нічного клубу Малевич, виступить чарівна співачка — Alyosha з новою програмою «ПОРУЧ» . Чекаємо всіх на грандіозному концерті у Львові !

Alyosha — співачка, що володіє унікальним голосом з діапазоном в 4 октави. Тексти і музику до пісень співачка пише самостійно. Нею створені десятки хітів артистам українського шоу-бізнесу. В архіві Альоші дебютний англомовний альбом, виданий в Америці.

 «ALYOSHA — популярна українська співачка, володарка унікального вокалу, діапазоном в 4 октави, представниця України на «Eurovision Song Contest» 2010, володарка багатьох премій, серед яких «M1 Music Awards», » Yuna», «Золота Жар Птиця» та інших, ведуча телеканалу «М1».

ALYOSHA є виконавицею багатьох відомих хітів, серед яких пісні «Калина», «Sweet people», «Ти — найкраща», «Текіла», «Феромони», «На фоні Париж», та багато інших. Співачка працює з живим складом музикантів та підготувала нову концертну програму під назвою «Поруч» , яка буде складатися з усім відомих хітів та абсолютно нових пісень. Чекаємо Вас на концерті!

Рекомендуем