РУС

Джаз непокоренных. Украинский и мировой

03 июня 2023 | 18:00

О событии

Компанія «BIGSHOW Agency» та Благодійний фонд “Фундація Духовного Відродження” відкриває сезон концертів на підтримку ЗСУ у Митрополичих садах!

3 червня кращі джазові музиканти країни зіграють спеціальну програму “Джаз нескорених. Український та світовий”. Ви почуєте всіма улюблені українські  та світові хіти в новому джазовому звучанні.

Учасники проєкту:

Марта Адамюк - вокал

Усеїн Бекіров - фортепіано

Сергій Федорчук - контрабас

Деніс Аду – труба

Артур Фролов - барабани

Програма, яка складена спеціально для цього вечора, буде близька кожному.

Ви почуєте всіма улюблені українські та світові хіти в новому звучанні: від джазових інтерпретацій «Черемшини», «Намалюй мені ніч», «Чорнобривці» та запальних пісень з репертуару Богдана Веселовського до романтичних хітів з світової добірки від Елли Фіцджеральд до Пеггі Лі.

Також безумовно, особливістю події, є її локація!

Унікальність Митрополичих садів полягає в тому, що це закрита територія, яка належить до Святоюрського комплексу, де знаходяться Митрополичі палати та дивовижної краси сад, який є перлиною барокового мистецтва поблизу головного Собору міста Лева.

Жива музика, в поєднанні з атмосферою садів та краєвидами Львова в теплий літній вечір – гарантія незабутніх вражень та сил для нашої подальшої боротьби!

І не забувайте – кожен квиток це допомога нашим Збройним силам, які роблять можливим цей вечір!

Все буде – Україна!

Рекомендуем