РУС

VIP Тернопиль Comedy шоу

10 ноября 2019 | 19:00

О событии

Найпрофесійніші гумористи України доведуть тебе до сліз!

Так, ти будеш плакати, але від сміху, звісно ж! Чому? Тому що 10-го листопада до Львова завітає VIP Тернопіль  Comedy Шоу з новою вражаючою програмою. Отож, львів’яни та гості міста, не забудьте придбати завчасно свій квиток та провести незабутній осінній вечір в атмосфері гумору та веселощів.

Гумористичний шлях команди VIP розпочався у 2008 році. Спочатку учасники команди выступали у різних лігах КВН, де й завоювали неабияку любов глядача до своєї творчості. Згодом команда була учасником  проектів «Бійцівський клуб» та «Розсміши коміка». Впродовж 2013-2015 рр. Віктор Гевко, Тетяна Песик та Тарас Стадницький брали участь у зйомках комедійного скетчкому «Країна У», що жартівливо змальовує життя українців у різних куточках нашої країни. А у 2014-му році колоритний учасник команди VIP Віктор Гевко зіграв головну роль у сіткомі «Одного разу під Полтавою». Серед інших телепроектів за участю учасників команди, що так припали до душі українському глядачеві, слід зазначити «Казки У», «Ігри Приколів» та «Готель Галіція».

До складу VIP Тернопіль Comedy Шоу входять:

Тетяна Песик — всім відома як Танька. Чарівна, талановита та, беззаперечно, мега фронтвумен та автор команди VIP.

Віктор Гевко — капітан команди, старожил та головна рушійна сила у колективі. 

Тарас Стадницький —  він же Володька, найулюбленіший персонаж прихильників народного гумору.

Микола Барсук — юрист за освітою, але комік за покликанням душі.

Денис Фаріончук — автор, актор і також учасник-старожил.

Аркадій Войтюк — невід’ємна складова команди. Учасник вокальних шоу «Х-Фактор» та «Нова хвиля». Співак, який бере на себе усі вокальні партії під час виступів команди.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на VIP Тернопіль  Comedy Шоу 10-го листопада у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуем