РУС

Ukrainian Business Marathon

16 марта 2019 | 10:00

О событии

Ukrainian Business Marathon 2019 у Львові  - глянь на свій бізнес по-новому

 

Ukrainian Business Marathon у Львові.

16-17 березня 2019 року у комплексі «Арена Львів» відбудеться Ukrainian Business Marathon 2019 за участю топових експертів у бізнес-індустрії.

Ukrainian Business Marathon проводитимуть у Львові втретє. Це – бізнес-подія нового формату, яка надасть можливість власникам бізнесу, підприємцям, топ-менеджерам, інвесторам, стартаперам та іншим учасникам перейняти столітній досвід провідних експертів у бізнес-сфері та вдосконалити власну справу.

Програма заходу складається із шести блоків: «Психологія», «Команда», «Продукт», «Маркетинг», «Продажі» та «Бренд та PR».

Кількість спікерів збільшено - протягом двох днів 24 топових експерти ділитимуться власним досвідом та розбиратимуть найбільш актуальні питання сучасного бізнесу.

Окрім потрібних знань та сертифікату про участь в UBM, учасники матимуть змогу здобути нові знайомства, контакти, ділових партнерів. Цьогоріч усіх очікує новий формат нетворкінгу.

Унікальним елементом марафону є бізнес-гра, протягом якої учасники зможуть на практиці проявити свої бізнес-навички, вдосконалити їх і в нагороду отримати цінні призи.

 

За словами організаторів:

Місія UBM – розвинути підприємницьку діяльність в Україні через створення умов для найбільш продуктивного обміну досвідом з передовими експертами в основних галузях бізнесу.

Ціль UBM – створити бізнес-подію такого формату і якості, щоб 100% учасників поставили оцінку події 10 балів з 10.

 

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.:

+38 (093) 664 63 87 Мар’яна Оверко, куратор UBM2019

+38 (093) 880 05 55 Наталія Мучій, координатор роботи дизайну та медіа

або на електронну адресу ubmcenter@gmail.com

Рекомендуем