РУС

Музей народної архітектури та побуту у Львові «Шевченківський гай»

concert_hall
Адрес
  • Львів вул. Чернеча Гора, 1

Для заказа билетов

О локации

Музей народної архітектури та побуту у Львові – це музей під відкритим небом, де можна ознайомитись з побутом українців.

У Музеї кожен відвідувач зможе здійснити мандрівку як у часі – а заглибиться він, щонайменше, у двохсотлітню історію побутування українців, так і в просторі – всього лиш за кілька годин легким ходом «обійде» майже всю Західну Україну, побуває й на рівнині, й полонині і навіть на гірських рельєфах, ознайомиться із особливостями етнографічних регіонів чи історико-етнографічних груп: Бойківщини, Лемківщини, Гуцульщини, Буковини, Покуття, Поділля, Закарпаття, Львівщини.

Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького – один із найбільших музеїв просто неба у Європі. Тут відтворено 110 пам’яток народної архітектури.

Родзинкою останніх років є й те, що скансен працює за концепцією «живого музею»: чи не на кожному об’єкті відбуваються презентації давніх ремесел та майстеркласи. Соломоплетіння, ткацтво, витискання олії, ковальство, випікання хліба, гра на народних музичних інструментах – це лише невеликий перелік атракцій, якими дивують відвідувачів народні майстри та берегині традицій і затишку в Музеї.

Музей завжди є відкритим для проведення різноманітних масових заходів (концертів, фестивалів), надає майданчики для відеозйомок, активно долучається до участі у благодійних акціях.

Адреса: м. Львів, вул.Чернеча Гора, 1.

На карте