РУС
Оранжерея. Проект Святослава Вакарчука.

Святослав Вакарчук. Оранжерея.

Музыкальный проект Святослава Вакарчука Оранжерея

Під час активного творчого процесу над новим альбомом "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук подумав: "А чому б, поки готуємо новий альбом та великий тур ОЕ, не зробити окремий музичний проект і показати вам нові пісні так, як ми грали б їх не на великому стадіоні, а будучи вуличними музикантами?". 

Так і народилась ідея нового проекту «Оранжерея».

У ньому Мілош Єліч (клавішник ОЕ) і Денис Дудко (бас-гитарист ОЕ) гратимуть на акустичних гітарах, Денис Глінін, барабанщик ОЕ, на акустичних ударних інструментах і перкусії, а Святослав Вакарчук - на мелотроні. Планують також додати жіночий вокал і, скоріш за все, залучити інших музикантів.

До програми концертів "Оранжереї" увійдуть декілька нових пісень, які Святослав Вакарчук написав до майбутнього альбому ОЕ. А також «домашні» версії пісень Океану та інших відомих композицій, які ви знаєте давно, але такими ще не чули.

Останній рік створив такі умови, коли справжню енергію ми отримуємо не на великих концертних чи розважальних аренах, а в затишному колі найближчих людей. Таким за настроєм й бачать цей проект автор - півтори години щирих музичних розмов.

Невдовзі ви почуєте першу пісню цього проекту. Разом з нею буде презентовано і відео. До речі, місце, де знімали відео, і подарувало назву проекту – "Оранжерея". Знаєте, коли холодно і сіро навколо, коли найбільше хочеться весни чи літа, найпростіший спосіб згадати про них – зайти в оранжерею. Туди, де завжди тепло.

У цьому і є суть нового музичного проекту Святослава Вакарчука: відчуття тепла, яке завжди з тобою.