Виберіть зручний для себе спосіб оплати та доставки

Вибір способу оплати ОПЛАТА ГОТІВКОЮ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ Вибір способу доставки квитків САМОВИВІЗ З КАСИ ДОСТАВКА КУР'ЄРОМ ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ
САМОВИВІЗ З КАСИ ДОСТАВКА КУР'ЄРОМ ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК ОПЛАТА КАРТКОЮ на сайті ОПЛАТА КАРТКОЮ на сайті ОПЛАТА ГОТІВКОЮ ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ Вибір способу оплати Вибір способу оплати ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ Вибір способу доставки квитків
Вибір способу оплати ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ Вибір способу доставки квитків САМОВИВІЗ оплата готівкою САМОВИВІЗ З КАСИ
Оплата та доставка

Переглянути адреси кас та ознайомитися з графіком їх роботи можна за посиланням: КАСИ

Замовити і забронювати квитки Ви можете на нашому сайті і за телефонами: 093-0000-754, 066-0000-754, 097-0000-754

Ви маєте можливість забронювати квитки. Після бронювання Вам потрібно здійснити оплату протягом 3-х днів, в іншому випадку бронь буде скасована, а квитки повернуться в продаж.

При виборі типу доставки "самовивіз з каси" - Ви можете одразу, або протягом 3-х днів звернутися у будь-яке відділення kasa.in.ua та, назвавши Ваш номер замовлення, отримати квитки. За 48 години до початку концерту усі бронювання скасовуються!

При виборі типу доставки "доставка кур'єром" - з Вами зв'яжеться наш оператор (протягом 1-2 днів після здійснення замовлення) для підтвердження доставки. Після чого квитки будуть передані у кур'єрську службу і доставлені на адресу, яку Ви вказали.

Увага! Після відправки квитків у Ваше місто кур'єрською службою, їх потрібно отримати протягом 5-ти днів. При неотриманні квитків - вони повертаються назад, замовлення скасовується.

Вартість доставки на відділення Нової пошти по Україні - від 25 грн + 2% від вартості замовлення.

Вартість кур'єрської доставки на вказану адресу по Україні - від 40 грн + 2% від вартості замовлення.

Вартість кур'єрської доставки по Києву - 40 грн

Оплатити квитки можна готівкою, або ж онлайн на сайті через сервіс "Платон".

Зверніть увагу, що при оплаті квитків онлайн - стягується комісія за проведення платежу згідно тарифів платіжної системи.

При цьому вартість доставки в цю суму не враховано і оплачується додатково при отриманні квитків (при виборі типу доставки - "доставка кур’єром" чи "на склад Нової пошти")

У разі придбання квитків юридичною особою, оплата здійснюється відповідно до рахунку, на розрахунковий рахунок, вказаний у рахунку.

Для отримання квитків, попередньо оплачених на сайті, покупець зобов'язаний пред'явити касиру паспорт громадянина України або інший документ, який підтверджує особу власника квитка

Шановні клієнти, купуючи квитки в kasa.in.ua Ви укладаєте публічний договір, умови якого розміщені на нашому сайті в рубриці «Публічний договір».

Придбані квитки поверненню та обміну не підлягають. Kasa.in.ua не є організатором заходів та не відшкодовує вартості квитків у разі скасування або перенесення заходу, але надає клієнтам повну інформацію щодо організатора та точок відшкодування вартості квитків.