УКР

Способи оплати

Банківською картою

Вартість оплати: комісія за проведення платежу згідно тарифів платіжної системи

Ми працюємо із захищеними системами обробки платежів. Уся особиста інформація, в тому числі дані кредитних та дебетових карток, ПІБ та адреси, кодується. Твої дані недоступні для адміністріторів сайту, команди kasa.in.ua та будь-якої іншої особи.

Оплата на сайті відбувається через сервіс «Платон», якому ми повністю довіряємо.

Готівкою кур’єру

Можеш оформити замовлення квитків на домашню, робочу або будь-яку іншу адресу. Сума замовлення сплачується кур’єру при отриманні квитків.

У відділеннi "Нової пошти"

Ти можеш оформити замовлення квитків із доставкою на найближче до тебе відділення «Нової пошти» та сплатити його при отриманні.

У касі готівкою

Прогулянка містом із фінальною точкою призначення - купити квиток на концерт улюбленого виконавця або театральну виставу у нашій офлайн-касі!

Після бронювання ти маєш оплатити замовлення протягом 3-х днів, в іншому випадку бронь буде скасована, а квитки повернуться у продаж.

Переглянь адреси наших кас, обери найзручнішу для себе та ознайомся із графіком їх роботи

Способи доставки

На електронну пошту

Найшвидший спосіб придбати квиток - це замовити його на нашому сайті, сплатити банківською карткою та отримати електронну версію квитка на свій email

Доставка кур’єром

Вартість: доставка по Києву та Львову складає від 40 грн, по Україні – від 40 грн + оплата послуга "післяплата" згідно тарифів кур’єрської служби. 

Самовивіз з каси

Щоб не сплачувати вартість доставки і не витрачати свій час на очікування кур'єра, ти завжди можеш отримати квиток у наших офлайн-касах. Усе, що треба — назвати номер замовлення, який буде надіслано тобі на email та в смс-повідомленні. Термін дії бронювання квитків – 3 дні.

Зверни увагу, що для отримання в касі попередньо оплачених на сайті квитків, необхідно пред’явити касиру паспорт громадянина України або інший документ, що підтверджує особу власника квитка.