РУС

7 КРАЩИХ ФРІК-КАБАРЕ

Загадкове словосполучення фрік-кабаре являє собою музичний жанр, що виник на стику музики та театру. Це поєднання непоєднуваного дає потужний сплеск емоцій, кожна композиція – це цілі історії, що розгортаються на очах у глядача. Жанр ввібрав в себе естетику декадансу, бурлеску, готики та панку.

Колібрі

Жіночий колектив з Пітера, що утворився в 1988 р Добре відомий хітами «Пластинка» і «Желтый лист». Музики в цій творчості більше, ніж театру, проте панночок вважають першопрохідцями жанру в Росії.

Серебряная свадьба

Білоруський кабаре-бенд використовує як інвентар валізу, наповнену кухонним начинням, пляшками, дамською білизною та іншими дивацтвами. Учасники групи: Нещадний Пес Баськервіль, Жінка-П'явка, яка оббирає чоловіків до останньої нитки, довгоносий сецежитель Зюблік, білява Щур Еммануель Кант і любитель декольте Мсьє Грач.

CocoRosie

Рідні сестри Б’янка Лейлані Кессіді і Сьєрра Розі Кессіді перетворили все своє життя в театр. Можуть довести слухача до сліз – праведних і очищувальних. Роблять неперевершені живі виступи, знімають красиве артхаусне відео. Сьєрра грає на гітарі та флейті. У Б’янки дивовижний нявкаючий голосок, вона у відповіді за основний вокал, перкусію і екзотичні звуки.

Vermillion Lies

Vermillion Lies – це кабаре-дует двох відчайдушних шибайголов з Дикого Заходу, сестер Кім і Зоє Боекбіндер. Кім жила тихо-мирно, а Зоє носилася по світу, але через 10 років розлуки музика їх зв'язала – і яка музика! Вони вміють грати все – фолк, рок, кантрі, блюз, джаз.

Бурлеск звуків, багатобарвність стилів, дивні та дуже дивні музичні інструменти (друкарська машинка, пластиковий лобстер, решітка для гриля) і, звичайно, самі сестри – сумна Кім і весела Зоє.

The Dresden Dolls

Дует з Бостона успішно міксує панк-рок, шансон і традиції німецького кабаре часів популярності Трехгрошевой опери. Примітно, що учасники The Dresden Dolls Аманда Палмер і Брайан Вільоне познайомилися на Хеллоуїн-вечірці.

Les Reines Prochaines

Дами зі Швейцарії, шарм яких неможливо передати – потрібно потрапити на живий виступ. Незрозуміло, чи то артистки захищають ідеї фемінізму, чи то висміюють їх, але виходить у них дуже яскраво.

Щоденна робота, міфологія, популярність і дитинство – ось звідки вони черпають своє натхнення.

Tiger Lillies

Тріо працює в похмурому комедійно-трагічному стилі театру Grand Guignol) з елементами брехтівського кабаре та чорного гумору. Візитними картками групи стали їх сценічні костюми та грим, а також контр-тенор вокаліста Мартіна Жака, акомпануючого собі на акордеоні.