РУС

Палац Спорту

concert_hall
Адрес
  • Харків пр. Маршала Жукова, 2

Для заказа билетов

О локации

Унікальна та найбільша в Україні крита спортивно-видовищна споруда, розташована у самому серці древнього Києва, біля підніжжя Черепанової гори.

Сьогодні Палац Спорту надає послуги з організації спортивних і концертних заходів, виставкової та рекламної діяльності тощо.

На території фойє знаходяться 6 проходів на 8 секторів Арени Палацу Спорту та 16 буфетів. Сцена Арени — це шедевр інженерії розміром 42 на15 м. Вона настільки гармонійно і пропорційно вписується в архітектоніку Арени, що дозволяє гостям бачити, що відбувається на ній з будь-якої точки посадочної зони. Найсучасніша система клімат-контролю створює у головному залі Палацу Спорту зону комфорту, незалежно від кількості присутніх гостей. Медіа-куб, який розташований по центру стелі і відмінно видно з будь-якого місця на трибунах, доповнює комплекс медійних технологій, поставлених на службу спорту.

Арена — це гордість і перлина Палацу Спорту. Кількість посадочних секторів — 8 (6113 місць), при перевернутій сцені — 9 (7513 місць). На Арені, перед сценою, можна організувати партер — це 1400 місць (25 рядів по 56 стільців). На концертах, де організовуються фанзони, з'являється простір для 2500 фанатів. Сидіння на секторах ергономічні і забезпечують комфорт навіть під час тривалих заходів.

Адреса: м. Київ, Спортивна площа, 1.

На карте