УКР

Палац Спорту

concert_hall
Адреса
  • Одеса проспект Шевченка, 31

Для замовлення квитків

Про локацiю

Спортивно-концертний комплекс «Одеський Палац Спорту» був введений в експлуатацію 5 грудня 1975 року. За час його роботи було проведено понад 700 великих змагань, понад 300 концертів, більше 100 виставок. Палац Спорту є базою олімпійської підготовки українських спортсменів.

На території СКК розташований тренажерний зал, зал шейпінгу, фітнесу, степ-аеробіки, зал східних єдиноборств, зал альпінізму, йоги.

Концертні заходи
Палац Спорту — зал з п'ятьма тисячами посадочних місць, найбільший в Одесі. Грімуборной, роздягальні, гардероби. Обладнана сцена. І все, що необхідно для проведення шоу-програм.

Спортивні заходи
Для проведення спортивних змагань є обладнаний майданчик для баскетболу, волейболу та інших ігрових видів спорту. Є можливість проведення турнірів і змагань зі східних видів єдиноборств, боксу та кік-боксингу.

Проведення виставок
Понад дві тисячі квадратних метрів виставкової площі. Зручні під'їзні шляхи. Стоянка для автотранспорту. Велика прилегла територія. Розвантажувально-навантажувальна техніка. Складські приміщення для виставкового обладнання та виставкових зразків експонентів.

Палац Спорту має досвід проведення виставок різних напрямків будь-яких рівнів / «Міжнародна медична виставка», «Всеукраїнська агропромислова виставка», «Автомобільна виставка», «Зелена хвиля», «Кава-чай», «Книга і преса України», «МясоМолЕкспо», «АрхТех», «Кришталевий черевичок» та ін.

Адреса: м Одеса, проспект Шевченка, 31 (Проспект Шевченка).