РУС

Dan Balan

29 мая 2019 | 20:00

О событии

Концерт Dan Balan у Житомирі  

Зірка світового масштабу й улюбленець мільйонів Дан Балан 29 травня виступить у Житомирі. Готуйтесь до подвійної порції вибухових емоцій і запальних “аllegro ventigo”!

Дан Балан є номінантом на премію Grammy та володарем престижних музичних премій MTV Music Awards і Echo Awards. Музика для нього – не просто захоплення, хобі чи робота. Це – спосіб його світосприйняття, його життєвий орієнтир і мотиватор.

Дан Балан комфортно почуває себе і на сцені, і в житті, бо пішов за своїм покликанням і невтомно розвиває власний творчий потенціал. У його доробку - 7 альбомів (3 з яких - у складі O-Zone) та 16 синглів!

Поринь в море чуттєвого вокалу харизматичного Дана Балана! Відвідай його сольний концерт 29 травня у Житомирі!

Квитки на концерт Дан Балана у Житомирі можна замовити онлайн або з доставкою

В Україні цей неймовірно пристрасний молдовський співак неодноразово збирав аншлаги на концертах. Усі, кому пощастило побувати на його виступах, стверджують, що Дана Балана можна слухати безкінечно. На його великому лайв-шоу у Житомирі очікується солд-аут, тож радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно.

Придбати або забронювати квиток на концерт Дан Балана у літньому театрі “Ракушка” в Житомирі 29 травня ти можеш всього у кілька кліків. Лови свій шанс отримати щасливу перепустку на живу зустріч із кумиром.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Рекомендуем