РУС

КРАЩІ АЛЬБОМИ БЕРЕЗНЯ

Ліричні балади Birdy, енергійні треки Miike Snow, мінімалізм від Iggy Pop, легкість Gwen Stefani та екперимент від одіозних Primal Scream. kasa.in.ua про кращу музику місяця.

Birdy – Beautiful Lies

Британська виконавиця і автор пісень Birdy повернулась до публіки з новим альбомом «Beautiful Lies». Це вже третій студійник у її поки нетривалій кар'єрі. Виразні фортепіанні партії та тихий схвильований голос рудої Берді «Beautiful Lies» – про пошук світла в темряві та подолання тих моментів, коли відчуваєш розгубленість і спустошеність.

Кому слухати: альбом для тих, хто полюбляє прекрасні дівочі балади з солодким вокалом та гіркими почуттями.

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/ru/album/beautiful-lies-deluxe/id1072998932

Iggy Pop – Post Pop Depression

17 студійник Іггі Попа «Post Pop Depression»  вийшов чесним, тверезим, мінімалістичним. У піснях відчувається тривога про те «що далі», ледь вловимий дух друга Боуї, виклики долі та мінор. Попри те, що поряд з ім’ям Іггі Попа на обкладинці знаходиться слово «депресія», фірмовий панк не втрачає своєї  зухвалості, хижості та сексуальності.

«Post Pop Depression» записаний спільно з лідером Queens Of The Stone Age Джошем Оммом. У роботі над диском також брав участь барабанщик Arctic Monkeys Метт Хелдерс та Дін Фертіт (QOTSA и The Dead Weather).

Кому слухати: для тих, хто шукає вдумливих діалогів з розумною людиною після закриття бару.

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/us/album/post-pop-depression/id1074544499

Gwen Stefani – This Is What the Truth Feels Like

Гучне повернення вокалістки No Doubt, Гвен Стефані, з приємним поп-ска альбомом «This Is What the Truth Feels Like». Третя платівка в сольній кар’єрі неперевершеної Гвен вмістила 12 треків. Тут і страждання після розриву з чоловіком в  баладі «Used To Love You» і лід-сингл «Make Me Like You», кліп на яку знімався під час реклами на «Гремі».

Кому слухати: легка музика без претензій для сильних та незалежних.

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/us/album/this-is-what-truth-feels-like/id1082902509

Primal Scream – Сhaosmosis

Primal Scream завжди були бродячими душами. За 35 років кар’єри вони пройшлись по всій рок-н-рольній арені, завжди звучавши відповідно до того напряму, який вибрали або задумали.

Назву нової платівки шотландських рокерів легко можна розшифрувати як «мазохізм» шляхом перестановки букв в слові «chaosmosis». Включати голову доведеться і при прослуховуванні цього похмурого, але веселого за настроєм диска. Платівка вийшла більш ліричною, не зважаючи на звичні міркування про мир і любов, які рясніють політизованими закидами.

Кому слухати: для поціновувачів вінтажних груп з 35-річною витримкою.

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/us/album/chaosmosis/id1064686172

Miike Snow – iii

Кожен з нас чув знаменитий «Toxic» Брітні Спірс, але мало хто знає, що написала пісню шведська група Miike Snow, яка не зуміла досягти такої популярності як Брітні.  Miike Snow знову намагаються підкорити світ з новою платівкою «ііі». «ііі» – це 11 електронних мелодій з високими голосами вокалістів та безперервними електро-бітами.

Кому слухати: для тих, хто звик танцювати без перерви та відбивати ноги під модні електронні мотиви.

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/us/album/iii/id1061243224

Шукайте квитки на найкрутіші концерти країни на нашому сайті http://kasa.in.ua/