Mgzavrebi Київ - квитки на концерт 09.03.2018
РУС

Mgzavrebi

09 марта 2018 | 19:00

О событии

Грузинська пристрасть у мелодійному звучанні Mgzavrebi

Справжнім весняним подарунком для киян і гостей міста стане приїзд до столиці улюбленої тбіліської групи «Mgzavrebi» з новою програмою «The Best Of». І доки музиканти збираються в подорож до України, представниці прекрасної половини людства переконують своїх коханих придбати квитки на феєричний концерт Mgzavrebi 9 березня 2018 року в столичному нічному клубі ATLAS.

«Якби не було жінок, я не знаю, чого б досягли чоловіки…» - Гігі Дедаламазішвілі, фронтмен Mgzavrebi

Так склалось, що саме жінки зіграли ключову роль у становленні досить молодої, однак найбільш відомої в Грузії та далеко поза її межами тбіліської групи «Mgzavrebi». І саме вони сьогодні дарують музикантам натхнення, мотивують творити і розвиватись. В одному з інтервю Гігі зізнався, що мама всіляко підтримувала та стимулювала його інтерес до музики, сестра потайки від учасників колективу займалась його піаром (а тепер це успішно робить офіційно), тітка перекладала пісні з грузинської на російську мову, а дружина стала його музою… Як зазначає соліст групи, жінка є великим задоволенням для чоловіка. І нехай вона свариться, злиться чи буде лагідною…, аби тільки ніколи не була байдужою!

Теплий романтичний вечір в атмосфері щирості та любові

Отож, дорогі красуні! Налаштовуйтесь на мажорну тональність! Гарячі грузинські хлопці приготували для Вас неабиякий сюрприз – презентацію свого нового альбому – «Krebuli». Тільки уявіть: унікальний виступ Вашої улюбленої групи з оновленою програмою «The Best Of», що включає понад 20 хітів із 6 альбомів, створених впродовж 11 років інтенсивної творчої діяльності групи!

Насолодіться барвистим чоловічим багатоголоссям та шаленою енергетикою грузинських музикантів – відвідайте концерт Mgzavrebi в Києві!

Вони завжди їдуть туди, де їх чекають найбільше! Вони завжди спраглі на довгоочікувані зустрічі з вдячною публікою, а особливо українською. Адже саме тут, в Україні, всі їхні концерти є аншлаговими, адже саме тут їх зустрічають по-особливому тепло, відчуваючи в піснях тбіліських виконавців життєствердну силу, глибоку душевність і велике бажання цінувати кожну хвилину свого життя, насолоджуватися його повнотою і дарувати щастя тим, хто поруч! «Концерти в Україні мене надихають!» - говорить Гігі, соліст групи Mgzavrebi, додаючи, що саме в Україні вони знайшли не тільки друзів, а й людей, з якими пов’язали своє життя.

Придбайте квитки на незабутній концерт сучасної грузинської музики – і Ви відчуєте справжню кавказьку щирість і гостинність!

У колі талановитих музикантів із групи Mgzavrebi завжди почуваєшся комфортно. Людське тепло, яке вони випромінюють, їхні сонцесяйні посмішки, щирі емоції, якими вони так щедро діляться зі своїми слухачами, мелодійне звучання кожного їхнього твору заворожує, пробирає аж до мурашок. І зовсім неважливо, якою мовою вони звертаються до своїх слухачів, музична гармонія їхніх пісень торкається душі, проникаючи аж до її глибин. Відкритість мелодійного діалогу цих неперевершених грузинських хлопців просто вражає!

Пориньте в колоритну атмосферу Грузії разом із навдивовижу світлими та енергійними учасниками групи Mgzavrebi!

Відчуйте її магнетичну природну силу та автентику! Придбавши квитки в касах міста чи замовивши їх онлайн, разом із улюбленою групою вирушайте у віртуальну мелодійну подорож цією прекрасною і водночас загадковою країною!

Скористайтесь можливістю викупити квитки без жодних переплат! У мережі наших кас білети продаються без сервісного збору.

Пресса:

Ольга Черткова

Top Media Communication

+38067753 72 07

Olha.Chertkova@gmail.com

facebook.com/olga.chertkova.50

Рекомендуем