РУС

T-Fest 16+

11 июня 2021 | 20:00

О событии

Киев в ожидании "иностранца"!

Шановні глядачі! Звертаємо вашу увагу, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236 від 09.12.2020 року (підстава внесення змін Постанова КМУ №583 від 02.06.2021 року - https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-9-grudnya-2020-r-t20621)

Саме через ці зміни концерт T-Fest 11 червня нарешті відбудеться, та не буде перенесено. Ми відповідально ставимося до вашої безпеки. Проте згідно із запровадженими змінами, а саме умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більше як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.  Тож обов’язковою умовою відвідування концерту є негативний результат тестування на COVID-19. Доступ глядачів на концерт буде відбуватись з урахуванням даних умов.

Тестування ви можете зробити в будь-якій лабораторії на території України, проте завдяки «Сінево» ми пропонуємо вам скористатись знижкою у розмірі 50% від вартості тестування.


Як отримати знижку:

  • Перейдіть за посиланням https://www.synevo.ua/discount/referal/5288378
  • Оформить замовлення
  • На вказаний у замовленні номер мобільного телефону надійде SMS з підтвердженням онлайн-замовлення. Саме це SMS покажіть у лабораторному відділенні під час здачі тесту.

Негативний результат тестування (друкований чи електронний), або документ про вакцинацію і квиток (друкований чи електронний) — ваше безпечне відвідування концерту. Ми рекомендуємо брати із собою електронні варіанти тестів та квитків. Зробити тест потрібно протягом 72 годин до заходу.

Якщо з певних причин ви не зможете зробити тест заздалегідь (що ми дуже радимо для вашого комфорту та безпеки), мобільна бригада «Сінево» за вашим SMS з підтвердженням онлайн-замовлення проведе цю процедуру перед подією в приміщенні Stereo Plaza. Результат ви отримаєте протягом 15-20 хвилин на вказаний e-mail та Viber. При цьому вам необхідно мати із собою документ, що підтверджує вашу особу (паспорт, водійські права або документи у застосунку «Дія»). Особам, що не досягли 16 років слід бути у супроводі дорослого. Зверніть увагу, що сплатити за тест на місці перед подією ви зможете виключно платіжною карткою, або в онлайні.

У якому відділенні «Сінево» можна здати тест?
У будь-якому відділенні «Сінево» із переліку: www.synevo.ua/ua/covid-centers
(крім відділень позначених «*»).

Для тестування - з собою слід обов’язково мати документ, що підтверджує особу (паспорт, водійські права або документи у застосунку «Дія»).Особам, що не досягли 16 років мають бути у супроводі дорослого.

 

11июня 2021 года, состоится концерт украинского реп исполнителя  T-Fest. Певец порадует тебя треками из последнего альбома "Иностранец", а также всеми полюбившимися хитами: "Улети", "Не забывай" и другими.

Музыкальная карьера T-Fest началась в 2012 году, и после выхода трека "Перезагрузка" в 2016 году репер стремительно набирает популярность. Сейчас T-Fest  один из самых успешных артистов лейбла Gazgolder.

На счёту певца уже три альбома: "0372" (2017), "Молодость 97'" (2017), "Иностранец" (2018).

T-Fest не только взрывает музыкальное пространство хитами в собственном исполнении, он ещё и балует слушателя супер хитами с популярными музыкантами: Баста, Скриптонит, Michelle Andrade.

В чём же секрет бешеной популярности T-Fest?

Всё очень просто! На самом-то деле никакого секрета нет. Певец просто любит своё дело и занимается творчеством искренне, без лишнего пафоса, который частенько присущ реп исполнителям. В начале своего пути T-Fest и не задумывался о деньгах, славе, тачках и клипах. Он просто писал в стол, но соцсети всё же сделали своё дело и открыли нам этого самородка!

Пойти на концерт T-Fest в Stereoplaza это:

  • ощутить харизму и артистизм талантливого репера;
  • качать вместе с певцом и подпевать  известные всем хиты;
  • окунуться в реп атмосферу и услышать вживую искренние тексты о жизни исполнителя.

Хочешь купить билеты?

Самый быстрый способ купить билеты на концерт T-Fest 11 июня 2021 года в Киеве - онлайн на нашем сайте. Оформляй заказ и выбирай удобный способ оплаты и доставки:

  • оплати банковской карточкой и получи e-ticket на свой e-mail;
  • воспользуйся курьерской доставкой или услугами "Новой почты" и оплачивай стоимость билета при получении;
  • бронируй билет и плати наличными в нашей оффлайн-кассе.

kasa.in.ua - твой билет у нас!

Рекомендуем