T-Fest 16+

11 june 2021 | 20:00

About the event

Шановні глядачі! Звертаємо вашу увагу, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236 від 09.12.2020 року (підстава внесення змін Постанова КМУ №583 від 02.06.2021 року - https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-9-grudnya-2020-r-t20621)

Саме через ці зміни концерт T-Fest 11 червня нарешті відбудеться, та не буде перенесено. Ми відповідально ставимося до вашої безпеки. Проте згідно із запровадженими змінами, а саме умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більше як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.  Тож обов’язковою умовою відвідування концерту є негативний результат тестування на COVID-19. Доступ глядачів на концерт буде відбуватись з урахуванням даних умов.

Тестування ви можете зробити в будь-якій лабораторії на території України, проте завдяки «Сінево» ми пропонуємо вам скористатись знижкою у розмірі 50% від вартості тестування.


Як отримати знижку:

  • Перейдіть за посиланням https://www.synevo.ua/discount/referal/5288378
  • Оформить замовлення
  • На вказаний у замовленні номер мобільного телефону надійде SMS з підтвердженням онлайн-замовлення. Саме це SMS покажіть у лабораторному відділенні під час здачі тесту.

Негативний результат тестування (друкований чи електронний), або документ про вакцинацію і квиток (друкований чи електронний) — ваше безпечне відвідування концерту. Ми рекомендуємо брати із собою електронні варіанти тестів та квитків. Зробити тест потрібно протягом 72 годин до заходу.

Якщо з певних причин ви не зможете зробити тест заздалегідь (що ми дуже радимо для вашого комфорту та безпеки), мобільна бригада «Сінево» за вашим SMS з підтвердженням онлайн-замовлення проведе цю процедуру перед подією в приміщенні Stereo Plaza. Результат ви отримаєте протягом 15-20 хвилин на вказаний e-mail та Viber. При цьому вам необхідно мати із собою документ, що підтверджує вашу особу (паспорт, водійські права або документи у застосунку «Дія»). Особам, що не досягли 16 років слід бути у супроводі дорослого. Зверніть увагу, що сплатити за тест на місці перед подією ви зможете виключно платіжною карткою, або в онлайні.

У якому відділенні «Сінево» можна здати тест?
У будь-якому відділенні «Сінево» із переліку: www.synevo.ua/ua/covid-centers
(крім відділень позначених «*»).

Для тестування - з собою слід обов’язково мати документ, що підтверджує особу (паспорт, водійські права або документи у застосунку «Дія»).Особам, що не досягли 16 років мають бути у супроводі дорослого.

 

Recommended