Contacts
Call
+38 097 0000 754
+38 066 0000 754
+38 093 0000 754
Call Center schedule
Mon - Fri from 9 am to 9 pm
Sat - Sun from 10 am to 8 pm
E-mail for communication:
info@kasa.in.ua
E-mail for Media:
pr.manager@kasa.in.ua
E-mail for events organizers:
org@kasa.in.ua
E-mail for sales partners:
partner@kasa.in.ua

About us

Чому ми? 

З нами просто і зручно 

Ти можеш придбати квиток у касі свого міста, замовити доставку, лише у кілька кліків придбати e-ticket або оформити бронь.   

Багаторічний досвід 

З 2012 року ми є головним провідником у світ “живих” розваг та масштабних культурних подій. Наша команда доклала зусиль до організації стадіонних турів та концертів багатьох виконавців.   

Величезна мережа офлайн-кас 

Наша мережа офлайн-кас по всій Україні зараз налічує більше п'яти десятків офісів і це далеко не межа — ми продовжуємо рости і розвиватись.   

Оперативно відповідаємо на питання 

Наші клієнти варті найкращого. Ти завжди можеш отримати вичерпні відповіді на свої запитання через наш call-центр або техпідтримку у соцмережах.   

Надійний партнер 

kasa.in.ua є прекрасним вибором для організаторів як масштабних заходів, так і камерних подій.  Продавати квитки на івент з нами легко і ефективно, адже ми завжди враховуємо побажання наших партнерів та знаємо, як знайти індивідуальний підхід до кожного.   

ПЛАНУЙ СВОЇ РОЗВАГИ! 

Час — найцінніший ресурс у нашому житті. Ти стовідсотково проведеш його з користю та отримаєш море нових вражень, відвідавши концерт улюбленого виконавця, театральну виставу, музичний фестиваль чи спортивний матч. На нашому сайті ти можеш обрати цікаву для себе подію і не шкодувати про даремно витрачений час.   

kasa.in.ua 

 

Твій квиток у нас!