РУС

Концерт памяти Игоря Билозира "От Бога наша песня"

25 марта 2024 | 19:30
290 – 750

О событии

Культова "Ватра 80-х" запрошує на  концерт пам’яті Ігоря Білозіра "Від Бога наша пісня, наша мова". 

Віддати шану українському композиторові та насолодитися живим виступом улюблених виконавців.

25 березня в Театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться концерт, присвячений 69-ій річниці від дня народження композитора, керівника ансамблю "Ватра", народного артиста України Ігоря Білозіра.

Початок о 19:30 та 17:00. 

На піснях славетного композитора виросло вже кілька поколінь. Його "Мамина світлиця", "Пшеничне перевесло", " Многая літа", "Весільний марш" на вірші Богдана Стельмаха, "Ніби вчора", "Коханий", "Встань з колін, народе мій" на вірші Петра Запотічного, "Від Бога" на вірш Михайла Ткача, "Сієм, сієм, посіваєм" на вірш Максима Міщенка увійшли до золотої скарбниці українського пісенного мистецтва. У них - ніжне кохання і незгасна любов до мами, до батьківського дому, до рідної землі. У них - віра в Бога, традиції і сила нашого духу. В них - Україна! 

Ці та інші пісні Ігоря Білозіра для вас співатимуть: славетна "Ватра 80-х", Мар'ян Шуневич, Олег Кульчицький, народні артисти України, кожен з яких був у складі "Ватри", а також знаменита  “Піккардійська терція". У концерті братиме участь відомий український поет, співавтор пісень Богдан Стельмах. Спогадами про Ігоря Білозіра поділиться ведуча Ольга Гошовська (друга дружина композитора).

А незабутнє "Пшеничне перевесло" заспіваємо всі разом!

Рекомендуем