РУС

О событии

4+

Тривалість: 1 година

Святкова пригода

для дітей та батьків   

 
     Наближається Різдво – найулюбленіше свято для дітей та дорослих! Кожен готується до свята по-своєму. От і наші головні героїні, дві сестрички – Даринка та Настуня, – готуються до святкування. 
     Даринка вчить колядки і збирається до шопки, щоб подивитися на народження маленького Ісусика, а Настуня поспішає на шопінг, бо для справжнього свята їй потрібен новий одяг.

     Даринка намагається переконати сестру піти з нею до шопки, це не вдається, і сестрички сваряться. Однак стається справжнє диво – з’являється Ангел, який допомагає Даринці разом з Настунею потрапити у час, коли народився наш Спаситель, а проведе їх у далеку дорогу Віслючок з шопки. 

     Можливо, це допоможе Настуні знову повірити у диво Різдвяних свят?

Зникають усі магазини, будинки, світло – усе, що так цікавило Настуню. Тепер сестрички вирушають у непросту дорогу до Різдва!
     У таємничій подорожі Даринку і Настуню чекають перешкоди і дивовижні герої.

     Чим завершиться чарівна історія сестричок і кого ще вони зустрінуть на своєму шляху?   Ви зможете дізнатися, завітавши на виставу Першого театру!

 

 

Режисер-постановник – народна артистка України Ольга Гапа
Художник-постановник – заслужений художник України Дарія Зав'ялова
Художники зі світла – Богдан Сидор,  Світлана Коренькова
Музичне оформлення – Богдана Бончук
Асистент режисера – заслужена артистка України Олена Крилова   

 

Дійові особи та виконавці:
Даринка - Тетяна Захарова, Мар'яна Кривдик 
Настуня - Наталія Алексеєнко, Анастасія Хавунка
Ангел - Ірина Кухарська, Марія Станькевич
Віслючок – заслужена артистка України Олена Крилова, Леся Шкап'як
Чорт - Юрій Курило
Ірод - Андрій Селецький
Смерть – заслужена артистка України Олена Скляренко,  заслужена артистка України Марія Самсонова
Марія - Юлія Кузьмяк, Любов Мовчан 
Йосип - Ігор Данчук
1-й Цар - Богдан Балко
2-й Цар - Дмитро Бартков, Олександр Трифонюк
3-й Цар - Ігор Гулюк, Олександр ЧешеровКолядники: народна артистка України Христина Кедич, народна артистка України Ольга Гапа, заслужена артистка України Тетяна Максимюк, Ірина Кухарська, заслужена артистка України Олена Крилова, Любов Мовчан, Леся Шкап'як, Катерина Мусієнко, Валентина Шидловська, Тетяна Сторожук, Любов Кузь, заслужена артистка України Марія Самсонова, заслужена артистка України Олена Скляренко, Богдан Балко, Дмитро Бартков, Олександр Трифонюк, Ігор Гулюк, Олександр Чешеров.

Увага!   

Глядачі, які мають більше 18 років обов'язково повинні мати при собі один з документів: сертифікат про повну вакцинацію; негативний ПЛР-тест на COVID-19; експрес-тест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більше як за 72 години до відвідування театру; документ від лікаря про наявність протипоказань або про перенесення хвороби.


Продаж квитків припиняється за 5 хв до початку вистави.   
Після третього дзвінка глядачі до залу не впускаються, а вартість квитка не повертається.   

Звертаємо Вашу увагу, що з жовтня 2018 у нашому Театрі стартував проект «Інклюзивний театр». Відтепер перегляд вистав нашого репертуару доступний людям з порушенням зору — для них передбачена послуга аудіодискрипції (коментування вистави через приймачі з навушниками). Скористатися нею можна заздалегідь зателефонувавши у касу. Також у глядацькій залі передбачені спеціальні сидіння для людей з порушенням опорно-рухового апарату, що користуються візком.

Рекомендуем