РУС

Тарас Петриненко и Татьяна Горобець. Юбилей под сиренами

25 февраля 2024 | 19:00

О событии

Концерт Тараса Петриненка і Тетяни Горобець та гурту "Гроно" з нагоди ювілею маестро

Народні артисти України Тарас Петриненко і Тетяна Горобець та гурт “Гроно” запрошують вас на ювілейний концерт з нагоди 70-річчя маестро.

Тарас Петриненко – з когорти тих непересічних постатей, чиї пісні не зникають з часом. Його твори не слухають “під їжу” у ресторанах. Вони – для роздумів і переживань, бо з перших нот звучання проймають, глибоко западають у душу і розбурхують потужні емоції, переживши які, вже неможливо бути байдужим до творчості маестро.

Неповторний тембр метра української сцени, його харизма і лише “живе” виконання таких уже рідних і дорогих серцю пісень, на яких виросло не одне покоління українців, здатні дати такий потужний енергетичний заряд, пробудити таку силу і так зміцнити дух, що хочеться жити, творити, рухатись уперед, боротись, перемагати і змінювати довколишню реальність!

Тарас Петриненко: «Відчувати своїх слухачів, бути з ними на одній хвилі, в безпосередньому енергетичному контакті – ось що для мене важливо!»

Прийдіть і розділіть цей особливий вечір з улюбленими артистами! Долучіться до музичного частування найкращими піснями з репертуару Тараса Петриненка, Тетяни Горобець і гурту “Гроно”.

Привітаймо маестро з його ювілеєм разом!

Рекомендуем