РУС

СЕРПЕНЬ: КУДИ ПІТИ

 

Не просиджуйте свої відпустки біля телевізора, адже в серпні на Вас чекає стільки чудових концертів! Відправляйтесь за свіжими враженнями, яскравими емоціями та якісною музикою.

Бандерштат 2016

5 – 7 серпня, Луцьк Іподром (парк ім. Лесі Українки)

Ювілейний Бандерштат збирає всіх у Луцьку на грандіозне дійство. Список учасників цього року вражає: Брати Гадюкіни, Jamala, Фіолет, Тартак, Brutto, O.Torvald, Антитіла, Жадан та Собаки, Веремій, Morphine Suffering, Анна, Epolets, Stoned Jesus та багато інших.А також гуртівки, літературна сцена, дискусійні майданчики та інше. Мершій назустріч пригодам, новим знайомствам, веселощам та незабутнім враженням!

Квитки: http://kasa.in.ua/index.php/view-bandershtat-2016

 

Тіна Кароль. Всі Хіти

7 серпня, Дніпро Літній театр Центрального парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка

Один з найяскравіших концертів цього літа надовго запам'ятається глядачам: в цей вечір публіка насолодиться чудовими постановками, живим звуком, емоційними словами, безумовно, проникливим виконанням, як ліричних композицій, так і ритмічних запальних і всіма улюблених хітів Тіни Кароль.

Квитки: http://kasa.in.ua/index.php/tina-karol-vsi-hity-dnipro

 

GUF

13 серпня, Одеса Bono Beach Club

Квитки: http://kasa.in.ua/index.php/guf-v-odesse-odesa

Гуф збирає одеситів на великий літній концерт.  Гуфа в Одесі. Гуф – це яскравий артист, якого не можна не поважати. Його творчість повниться тонкими смислами, а тому слухати його тексти завжди дуже приємно. Однак це, напевно, і так відомо, всім фанатам цього неординарного виконавця. Приходьте на найгучнішу реп-тусовку серпня і прихватіть із собою пару друзів!

 

The Herbaliser Band (LIVE) Arsenal Open-Air (Мистецький Арсенал)

23 серпня, Київ Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал»

Одні з головних резидентів лейблу електронної музики Ninja Tune група The Herbaliser вперше виступлять в Україні в рамках Arsenal Open Air. Будучи висококласними діджеями, музиканти славляться  фантастично приборкують вертушки, передаючи  гіпнотичну суміш фанку, джазу і хіп-хопу.

Квитки: http://kasa.in.ua/index.php/the-herbaliser-band-arsenal-open-air-kyiv

 

Океан Ельзи День Незалежності

24 серпня, Одеса Стадіон «Чорноморець»

Ми вже знаємо, що це буде найособливіший концерт! Пісні Океану Ельзи стали піснями нашої Незалежності. Вони звучали в моменти, коли творилась не тільки наші історії, а й історія країни. Улюблені «Вставай», «Обійми», «Там, де нас нема», «Без бою» зазвучать в цей день по-особливому, а зовсім нові, але такі вже заслухані «Не твоя війна», «Джерело», «Без меж» лунатимуть так гучно, як ніколи не лунали. Поспішіть придбати квитки, адже з кожним днем їх стає все менше!

Квитки: http://kasa.in.ua/index.php/okean-elzy-den-nezalezhnosti-odesa