РУС

Bojevilla

25 октября 2019 | 19:00

О событии

The Hiraeth та Bojevilla оприлюднили дати спільного туру

Київські метал-команди The Hiraeth та Bojevilla відправляться в спільний тур Україною в жовтні та листопаді цього року. Тур охопить 14 міст та завершиться у Києві 30 листопада виступами гуртів в рамках фестивалю Ousider Fest II у клубі Бінго.

Обидва гурти відправляються в тур з презентацією нових альбомів. Вихід дебютного повноформатного альбому Bojevilla «Яскраво Чорний Ящик» заплановано на 26 вересня 2019 року. The Hiraeth планують випустити свою платівку «Flowers In Case» в жовтні цього ж року.

Bojevilla - київський гурт, який почав свою історію у 2016 році. У 2017-му колектив випустив міні-альбом "Блуд", який потрапив у шорт-лист в номінації Best Metal Album премії BUMA. Загалом же на рахунку команди 3 відеокліпи, один міні-альбом, тур по Україні та Білорусі та три номінації на The Best Ukrainian Metal Act 2017.

The Hiraeth - київський alternative metal гурт, який існує з осені 2016 року. На рахунку гурту міні-альбом, 4 сингли, 2 відеокліпи, тур по Україні та участь в премії The Best Ukrainiane Metal Act 2018. 

Рекомендуем