РУС

ЗАГАДКОВІ BALTHAZAR ЇДУТЬ В УКРАЇНУ

Нарешті Україна почує щось свіже та актуальне. Гарні музичні традиції минулого року продовжуються: до нас завітає молодий та актуальний бенд Balthazar. Бельгійці будуть грати в київському Sentrum вже 27 лютого. Розігріватимуть публіку 5 Vymir.

ХТО ТАКІ

Balthazar – це бельгійська група, яка підкорює всі європейські чарти з 2004 року та дає незабутні концерти по всьому світу. В Київ бенд везе свою нову платівку під назвою «Thin Walls», продюсером якої став Бен Хіллер, відомий по роботі з Depeche Mode і Blur. Група вже підкорила сцени великих фестивалів Sziget, Werchter, Pukkelpop, Lowlands.

ЧИМ ЦІКАВІ

На групу величезний вплив справила музика 60-х, але бельгійці відмінно вписали цю естетику в сучасний контекст і звучать напрочуд актуально, а головне – мають свій неповторний. Ще однією фішкою групи є те, що співають всі 4 учасники.

ЯК ЗВУЧАТЬ

Надривний і драматичний інді-рок з елементами блюзу Платівки «Applause», «Rats» та свіженький реліз «Thin Walls» сповнені мелодійних композицій, в яких просто вибухонебезпечний мікс з неймовірно динамічного гітарного інді-рока, оркестрових штучок з трубою, піаніно і скрипкою, чудових електронних елементів, денс-панку і навіть, уявіть собі, деякого ретро нальоту. Мелодії Balthazar розбурхують серця, меланхолійний  вокал та романтичні тексти западають в душу.

КОМУ СЛУХАТИ

Можливо, їхні концерти – це щось під грифом «тільки для своїх», але в «свого» можна легко перетворитись, прослухавши їх альбоми чи відвідавши концерт.

ЩО СЛУХАТИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ

Kasa.in.ua підготувала крутий плейлист. Насолоджуйтесь!

Квитки на концерт на нашому сайті: http://kasa.in.ua/balthazar-kyiv