Концерти Alchemist Live Stage у 2020 році
УКР

Alchemist Live Stage

Про пiдбiрку

Нова Alchemist Live Stage - це той прекрасний «паризький джаз клуб», про який ми всі мріяли. 

Це місце, де все зроблено для того, щоб "поглинати" музику якісно, ​​з пієтетом і задоволенням. Це повага до артиста і повна віддача артиста публіці. Це маленький красивий зал, де всі сидять близько до сцени, усе бачать та ідеально чують. Це тільки невеликі тапас, які можна замовити лише до концерту і тільки тихі напої, щоб чути кожен звук, кожен шурхіт, щоб відчувати мистецтво Музики в прекрасному антуражі. 

Alchemist Live Stage чекає на тебе на концертах чудових артистів з авторською музикою щочетверга. Kasa.in.ua підготувала для тебе підбірку перших івентів, які перенеcуть тебе у паризьку атмосферу легкості та відпочинку!

Alchemist Live: Pokaz Trio 19-го листопада


Бенд організований одеським піаністом та композитором Андрієм Показом. Музика, яку грає тріо, стилістично виходить за рамки одного жанру, це вміле та красиве поєднання джазу, класики, етніки та електронних вкраплень.

Alchemist Live: Alabuzhev Trio 26-го листопада


Ілля Алабужев - джазовий контрабасист, який навчався в декількох європейських університетах, та мав досвід працювати в Австрії, Німеччині та Щвейцаріі. Тріо грає авторську музику Іллі, яка насичена емоційністю, та була написана під впливом року, хіп-хопу та класичної музики.

Купуй квиток на ці та інші події на kasa.in.ua!