УКР
Бумбокс

Бумбокс

«Бумбокс» — український гурт, що грає в жанрах хіп-хоп і фанкі-ґрув. Створений 2004 року в Києві вокалістом Андрієм Хливнюком і гітаристом Андрієм «Мухою» Самойлом. Також до складу колективу увійшли Валентин «Валік» Матіюк (DJ), Денис Левченко (бас-гітара), Олександр Люлякін (ударні) та Павло Литвиненко (клавішні). Гурт «Бумбокс» входить до асоціації незалежних музикантів «Вдох».

У музичному портфоліо гурту шість повноцінних студійних платівок: «Меломанія» (2005), «Family Бізнес» (2006), «III» (2008), «Середній Вік» (2011), «Термінал Б» (2013), «Таємний код» (2019).

Відразу після виходу дебютного альбому «Бумбокс» здобули широку популярність в Україні, а їх ліричні композиції звучали на кожній вітчизняній радіостанції. Їх другий реліз «Family Бізнес», записаний на студії Moon Records, отримав статус «золотого» в Україні та «платинового» в Росії. Особливо слухачів підкорила остання альбомна композиція — «Вахтерам».

Стрімка і довготривала популярність гурту обумовлена ​​зовсім новим, незвичайним стилем виконання пісень — їх музика є сумішшю з різних напрямків: фанк, джаз, хіп-хоп, поп, рок. Експерименти з різними музичними напрямками дозволяють музикантам завжди виходити на новий рівень звучання, властивий тільки цьому колективу.

Шанувальники віддано і терпляче чекають кожен концерт хлопців, адже неймовірна атмосфера їх «живих» виступів якнайкраще доповнення до мелодій і текстів «Бумбоксу».