УКР

Кармен-сюїта/Шехерезада

25 листопада 2020 | 18:00

Про подію

Балет «Кармен-сюїта/Шехеразада» у Черкасах!

Шановні жителі та гості міста Черкаси! Запрошуємо вас на вражаючу подію цієї осені – легендарне балетне шоу під назвою «Кармен-сюїта/Шехеразада», яке відбудеться 25-го листопада 2020 року у Палаці культури «Дружба народів». Використай свій шанс стати свідком цього прекрасного шоу!

«Кармен-сюїта» - це без сумніву, шедевр світового балету. Створений балет за мотивами новели французького драматурга Проспера Меріме «Кармен», який розповідає глядачам трагічну історію долі красуні-циганки Кармен та солдата Хозе, який в неї закоханий «по самі вуха», проте, дівчина розбила йому серце, обравши молодого хлопця Тореро.

У головних ролях: Катерина Кухар, Олександр Стоянов та Артур Гаспар.

Катерина Кухар – прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреатка багатьох міжнародних конкурсів, суддя популярного українського щоу «Танці з зірками». В Україні завдяки її старанням та наполегливій праці балетне мистецтво набуває популярності та здобуває більше шанувальників. Зірка зі світовим ім’ям разом зі своїм чоловіком – артистом балету Олександром Стояновим зроблять для тебе справжнє шоу, стануть образами Кармен та Хозе, донесуть до глядача всю трагедію, та водночас майстерність і вишуканість цієї драматичної історії. Роль обранця красуні-циганки Тореро буде грати артист балету та соліст всесвітньовідомого музичного проекту «Kazaky» Артур Гаспер.

«Шехеразада» — вражаючий балет за сюжетом казки «Тисяча і одна ніч». Це розповідь про царівну Шехеразаду, якій вдалось врятувати від смерті молодих дружин Шахрияра. Геніальна постановка балету на музику симфонічної сюїти Миколи Римського-Корсакова «Шехеразада» є творінням Михайла Фокіна.

5 причин піти на «Кармен-сюїта/Шехеразада» у Черкасах:

  • У тебе є унікальний шанс потрапити на чудовий балет та на власні очі побачити це феєричне та витончене дійство, яке вже закохало в себе серця мільйонів глядачів зі всього світу.
  • Зроблять цей вечір для тебе три видатні постаті для українського балету, геніальні професіонали своєї справи, яких ти в цей вечір побачиш на одній сцені. Вони знають як тебе розчулити та змусити до останнього переживати за долю головних героїв та разом з ними пережити цю гостру та драматичну сюжетну лінію;
  • Довершеність постановки, віртуозність виконання, яскравість образів – все це притаманно цій феєричній події;
  • Катерина Кухар наче вимальовує кожну деталь своїм тілом акуратно в танці, та робить це просто бездоганно, а її драматичний талант допоможе глядачам макимально заглибитися у сюжет та драматичну лінію цього легендарного балету;
  •  «Кармен-сюїта» та «Шехеразада» - завжди збирають повні зали. Їх величність та глибину не можна описати словами. Прийди, щоб побачити все це на власні очі!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на балет «Кармен-сюїта/Шехеразада» 25-го листопада 2020 року у Черкасах - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо