УКР

Про подію

«For never was a story of more woe than this of Juliet and her Romeo»
 

Вперше в Україні прем'єра світового балету «Ромео та Джульєтта» з однойменної трагедії Вільяма Шекспіра. Балет на 2 дії. У головних ролях найкрасивіша балетна пара Європи – Катерина Кухар та Олександр Стоянов, які вперше представлять балетну постановку у великому всеукраїнському турі.

Композитор – Сергій Прокоф'єв.
Хореографія та постановка Валерія Ковтуна.

Сюжет балету розгортається за відродження на тлі життєрадісних вулиць італійського міста Верони.
Живій та артистичній музиці протистоять напружені драматичні епізоди, пов'язані з кровною ворожнечею та ненавистю сімей Монтеккі та Капулетті. В атмосфері цього протистояння зароджується щире і поетичне кохання юних Ромео і Джульєтти, що належать до двох протилежних ворогуючих сімейств. Цьому коханню судилося стати уособленням душевної краси та людяності, яке змушене трагічно загинути під гнітом жорстких соціальних умов.
 

«Ромео і Джульєтту» у виконанні Олександра Стоянова та невагомої Катерини Кухар називають гімном кохання шекспірівських героїв.

Виконавці про балет:

Олександр Стоянов: «Свою прем'єру Ромео я танцював із балериною, в яку закоханий. Вона згодом стала моєю дружиною. Тому грати на сцені мені не доводилося і не доводиться досі»

Катерина Кухар: «Партія Джульєтти дуже складна. Потрібно показати не лише юність і закоханість героїні, а й її внутрішню силу, характер... Погодьтеся, піти проти волі батьків, а потім ухвалити рішення не жити без коханого — на це здатна лише дівчина з дуже сильним характером.
Мені запропонували готувати партію Джульєтти у дуже складний для мене період після того, як я пережила особисте горе. І я дуже вдячна за нагоду, бо робота над балетом повернула мене до життя…»

Рекомендуємо