УКР

Шоу «Королівство тіней»

16 квітня 2018 | 19:00

Про подію

VERBA  являється успішним проектом першого вітчизняного театру тіней «Fireflies».

На сьогоднішній день команда прагне долати будь-які бар’єри та кордони (територіальні, національні, мовні) між людьми у всьому світі за допомогою такої форми творчості як театр тіней.

Також, подорожуючи світом, артисти знайомлять своїх глядачів з Україною – батьківщиною багатьох талановитих та видатних людей. Має мрію одного дня стати в ряд з такими іменами як Шевченко, Кличко, Бубка, Джамала, та викликати позитивні яскраві асоціації про свою країну.

 

Шоу "Королівство Тіней"

 

Театр тіней VERBA запрошує у казковий світ улюблених з дитинства героїв та пригод! Магічне поєднання світла і тіні, політ фантазії та виклик можливостям людського тіла свторять незабутнє видовище для дорослих та дітей. Глядача чекає зустріч із мрійливою Попелюшкою, відважним Гаррі Поттером, допитливою Алісою, героїчним Геркулесом і безліччю інших улюблених персонажів всесвітньовідомих мультфільмів та казок. 

Створи свій чарівний світ - зазирни у "Королівство Тіней"!

 

Також на глядачів шоу чекає прем'єра нової постановки з використанням 3D!!! Вперше в Україні VERBA представить широкому загалу творчий експеримент, в якому команда поєднає мистецтво театру тіней із сучасними можливостями графіки та візуальних ефектів.

 

Website: http://verbashadow.com

Рекомендуємо