Кавер-гурт «The Rohies» та Олег Лихач концерт «СОНЦЯСХІД» Червоноград - квитки на концерт 14.02.2017
УКР

Кавер-гурт «The Rohies» та Олег Лихач концерт «СОНЦЯСХІД»

14 лютого 2017 | 18:00

Про подію

Історія кавер-гурту "The Rohies" розпочалась в 2010 році.  Сформувався як музична творча складова вистави «Небилиці про Івана...”  Національного  театру імені Марії Заньковецької. Режисер-постановник Вадим Сікорський запропонував професійним акторам театру своєрідний експеримент – виконати самим усі музичні партії на автентичних українських інструментах.  Цей задум творців дійства був приголомшливо успішним. А новостворений фольклорний ансамбль акторів-музик раптово став популярним серед колег, друзів, шанувальників театру.

 

Незвіданий або призабутий смак до музикування, впевненість у своїх силах, що росла з кожною виставою, поради оточуючих не зупинятись на досягнутому – і у вільний від роботи час шестеро хлопців вже досить серйозно та послідовно розпочали репетиції.

Перші концерти для “своїх”  з  вдалою інтерпретацією відомих українських та світових хітів, інтерактивне спілкування з глядачем, веселий конферанс викликали захват у глядачів. А з  2013 до складу гурту запрошено ще одну солістку – акторку рідного театру Марту Кулай (учасницю фінальної частини телеконкурсу X-ФАКТОР) .

Розпочались часті виступи перед львівською публікою.

Сьогодні учасники гурту готують дебютний авторський альбом, перші пісні з якого представлять на концерті.

 

З початком війни на Сході України актори  за власної ініціативи дали десятки благодійних концертів у військових частинах, госпіталях, на волонтерських заходах. Тричі відвідали з турами зону АТО, де з успіхом виступили перед мирним населенням визволених міст та захисниками України на самій передовій. В цих поїздках та й Львові з гуртом виступає народний артист України, відомий у Європі тенор, соліст Львівської опери Олег ЛИХАЧ.

 

“СОНЦЯСХІД” - так називається концертна програма, музично-пісенне дійство, яке після Донеччини та Луганщини актори двох львівських театрів спільно презентуватимуть червоноградцям.

 

THE ROHIES:

Марта КУЛАЙ - вокал

Андрій ВОЙТЮК - йоніка, акордеон;

Дмитро КАРШНЕВИЧ - вокал, гітара;

Василь КОРЖУК - вокал, цимбали, ритм-гітара, тамбурин;

Назарій МОСКОВЕЦЬ - вокал, соло-гітара, акордеон, скрипка;

Андрій СНІЦАРЧУК - художнє керівництво, бас-гітара,   вокал,козобас;

Костянтин ТКАЧЕНКО - барабани.


http://www.zankovetska.com.ua/projects/the-rohies/

Рекомендуємо