УКР

Про подію

Концерт Бориса Гребенщикова та групи «Акваріум» у Дніпрі!

Друже, запрошуємо тебе на вибухову подію цієї осені – сольний концерт живої легенди радянської та російської рок-сцени Бориса Гребенщикова з колективом «Акваріум», який відбудеться 7-го вересня 2020-го року у Літньому театрі Центрального парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка у Дніпрі.

Борис Гребенщиков – це не просто людина, не просто музикант! Це культ, це легенда, це філософія! Не одне покоління виросло на піснях виконавця, а його лірика настільки потужна та волелюбна, що проростає через каміння та терни!

2020-ий рік є особливим у творчості батька російського року, поета і музиканта! Відзначити 65-ту річницю творчості та розділити цю радість Борис Борисович хоче із своїми прихильниками на сцені.

Музика Гребенщиков та колектив «Акваріум» - як і раніше актуальна та унікальна! Представники чи не останнього покоління рокерів, які «любов римували без лайки», чия музика і вірші сповнені глибоким і справжнім змістом, продовжують грати - і на Світових Сценах і спонтанно на площах і вулицях міст. А все тому, що їх творчість – це не стільки сценічне мистецтво, скільки щира, чесна, вічна музика і вірші про життя у стилі рок-н-рол.

Цього разу музиканти підготували для тебе спеціальну програму під назвою «Діти трави». Таку назву концертна програма отримала на честь однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-річчя, знайшлося справжнє  істинне звучання.

«Ця пісня для мене визначальна, бо це перша моя пісня, котра мені по-справжньому сподобалася – вона була якоюсь не «самодіяльною», а«справжньою». А писав я її, перебуваючи в дивовижному світі: я сидів рано вранці на лісовій галявині в Мюллюпельто, читав свіженький «Сильмарилліон» Толкіна, і все, що я бачив навколо, належало одночасно двом світам. Тому що карельські ліси були прямим продовженням лісів Белеріанда,»- розповів Борис Гребенщиков про пісню «Діти трави»(2017).

3 причини піти на концерт Бориса Гребенщикова та «Акваріуму» у Дніпрі:

  • Це справді унікальна можливість потрапити на ювілейний концерт легендарного рок гурту, на піснях якого виросло не одне покоління; гурту, який не один десяток років об’єднує своєю музичною ідеологією людей з різних куточків світу, різного віку та соціального положення!
  • На концерті ти почуєш хіти гурту, які вже стали культовими, серед яких: «Город», «Рок-н-ролл мертв», «Не пей вина, Гертруда», «Древнерусская тоска», «Аделаида» та багато інших!
  • Не пропусти таку масштабну подію у своєму місті, приходь на концерт із близькими та друзями аби надихнутись філософією Маестро, привітати його особисто із ювілеєм та просто насолодитись якісною та невмирущою музикою!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Бориса Гребенщикова та «Акваріум» 7-го вересня 2020-го року у Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо