УКР

Гурт "ТІК" ЛАВИНА Fest

21 липня 2018 | 18:00

Про подію

Шалена енергетика і мегапозитив: драйвовий концерт гурту «ТІК» у Дніпрі

Уже не вперше дніпряни радо зустрічають один із найулюбленіших українських гуртів, який своїми виступами щоразу дарує масу позитиву й неймовірно яскравих емоцій, - ТІК і його харизматичного та неймовірно талановитого фронтмена Віктора Бронюка.

Цього разу колектив музикантів, для яких тверезість і культура стали життєвим кредо, виступить у Дніпрі як спеціальний гість під час фестивалю «Лавина Fest Weekend».

Музика без депресії та агресії

Будучи залюбленим у музику й водначас шукаючи свого життєвого призначення, практично з експромту 2005 року зародився музичний феномен, який згодом оформився в гурт під символічною назвою «ТІК».

Музичні продюсери й експерти, помітивши появу нового зіркового колективу на українській естраді, пильно спостерігали й намагались зрозуміти, чи справді цей проект займе своє чільне місце на музичному олімпі, а чи найближчим часом згасне…

Однак поява гурту «ТІК» - це справді було нове явище в музичній культурі, щось, що ніяк не вписувалось у стильові стандарти музики, рвало шаблони та водночас так просто проникало в душу.

Сьогодні до творчості колективу можна припасовувати різні напрями й стилі: фолк-рок чи фолк-панк, поп-рок, панк-рок чи реггі, однак передати той особливий шарм, ту неповторну мажорну тональність його виступів, втиснувши всю цю атмосфертість у жорсткі жанрові рамки – просто неможливо!

Там де він, там завжди свято

Аншлагові концерти по всьому світу, які завжди супроводжуються шаленим драйвом і 100%-позитивними емоціями… Його чекають усюди і завжди, бо з ним приходить свято.

Неймовірно талановитий і харизматичний та водночас скромний і безпретензійний фронтмен гурту «ТІК» Віктор Бронюк своєю веселою вдачою, відмінним почуттям гумору, щирістю та відвертістю просто магнетично притягує людей, відразу перетворюючи їх на шанувальників своєї творчості й у фанатів ТІК.

Його пісні йдуть від серця, а сам він випромінює світло і на сцені, і в повсякденні. Бо головний секрет успіху та щасливого життя, на думку Віктора Бронюка, - усе робити з любов’ю!

ТІК запрошує дніпрян на яскравий музичний перфоманс

Суботній вечір у компанії друзів, звичайно, це добре, але разом із ТІК значно веселіше! Тож телефонуйте знайомим, повідомте друзям час і місце зустрічі – і гайда на фестиваль «Лавина», де на Вас чекатиме з новими й улюбленими хітами, сповненими непідробного подільського драйву та потужного живого саунду, Віктор Бронюк і гурт «ТІК»!

Покваптесь! Бо до початку концерту залишилось уже обмаль часу!

Кому велику порцію веселощів і позитиву? Купуйте квитки на концерт ТІК у Дніпрі!

Якщо Ви – з числа тих, кому близький фольк-рок та його шалена енергетика, тоді все, що Вам залишається зробити, аби сповна насолодитись улюбленою музикою, - так це придбати квитки на виступ гурту «ТІК» 21 липня в Дніпрі!

Придбати квитки Ви можете в касах місті чи замовити на сайті. Зверніть увагу, що, купуючи квитки в мережі наших кас, Ви суттєво економите, адже ми реалізовуємо їх без сервісного збору. Тож веселіться і не думайте про те, що Вам прийдеться зайвий раз переплачувати!

Рекомендуємо