УКР

Христина Соловій

02 листопада 2018 | 19:00

Про подію

Каскад мелодійних зворушливих зізнань: Христина Соловій розповість дніпрянам про «Любого друга»

Дніпро, зустрічай! Христина Соловій поспішає до тебе з масштабним сольним концертом. І не сама… Уже 2 листопада мешканці Дніпра дізнаються: хто такий Любий Друг і чому Христина так довго тримала його за завісою інтригуючого мовчання.

Запросіть друзів і дорогих Вашому серцю людей на незабутній музичний вечір із неповторною та ніжною Христиною Соловій! Місце зустрічі - Театр опери та балету.

Концерт Христини Соловій у Дніпрі – потужний вибух яскравих емоцій і безмежжя чуттєвої музики

«Кожне нове місто в концертному турі - це завжди виклик», - вважає співачка і додає: «Утім, це не залежить від того, вкотре ти виходиш на сцену». Христина з теплою посмішкою зазначає: «На Сході України публіка дуже яскраво демонструє свої емоції, вона більш екставертна. І це не може не надихати»… «Після таких концертів я настільки заряджена!» - зізнається вокалістка.

У передчутті грандіозного емоційного сплеску від довгоочікуваної зустрічі зі своїми шанувальниками з Дніпра Христина приготувала просто неймовірно приємний сюрприз. Який? Прийдіть на концерт 2 листопада і дізнайтесь!

Хто він – її таємничий «Любий друг»?

У час, коли у золотій барві потопатиме Дніпро, коли під такі приємні звуки шурхоту опалого листя Ви поспішатиме 2 листопада до Театру опери та балету, Христина Соловій буде завершувати останні приготування до зустрічі з Вами. Налаштуйте струни своєї душі на відвертий діалог зі співачкою, бо цього вечора вона має намір розповісти Вам про те, чим дорожить, про сокровенне і наболіле, про пережите і намріяне.

Хочете повною мірою насолодитись її чарівним, ніжним, сильним і водночас кришталево чистим голосом, який так по-особливому чуттєво звучить під час виконання її авторських композицій? Приходьте на концерт! З перших хвилин Ви забудете про буденність повсякдення і поринете в різнобарвний мелодійний світ осінньої романтики разом із неперевершеною Христиною Соловій!

Зануртесь у багатогранне звучання музики, відвідавши її концерт у Дніпрі!

«Хто, як не ти» має почути це вживу? Хто, окрім тебе, має дізнатись, як «від твого forte було мені pianno»? Та хто ж, як не ти, зможе тримати так міцно і не відпускати хоча б у незабутні миті звучання її пісень? У такі моменти виникає стан, ніби тебе оповиває незбагненна магія, якої ти не в змозі подолати і не хочеш, бо це п’янке відчуття таке солодке і приємне! Цього осіннього мелодійного перфомансу не можна пропустити!

Лише придбавши квиток, Ви гарантовано потрапите на концерт Христини Соловій «Любий друг» у Дніпрі

Тож не зволікайте зі своїм рішенням! Бо доки Ви роздумуєте, у касах міста вже активно купують квитки, адже охочих потрапити на концерт Христини Соловій і почути її вживу дуже багато.

Купуйте квитки в зручний для себе спосіб: онлайн чи в мережі наших кас у Вашому місті. Однак зверніть увагу на їхню вартість! Вона Вас приємно вразить. І при цьому жодних переплат! Адже ми реалізовуємо квитки без сервісного збору.

Христина Соловій в соціальних мережах:

facebook.com/khrystyna.soloviy

youtube.com/khrystynasoloviy

instagram.com/soloviyka

soundcloud.com/khrystyna-soloviy

Організація концертів та співпраця - manager.solovij@gmail.com

Контакт для преси - media.soloviy@gmail.com

Організатор - © 2018 Susy Production

Рекомендуємо