УКР

Христина Соловій

12 листопада 2017 | 19:00

Про подію

Ви потрапили на сторінку концерту 2017 року. Щоб придбати квиток на актуальний концерт 2018 року - натисніть помаранчеву кнопку.

Купити квитки на концерт 2 листопада 2018 року

Мрії здійснюються: великий сольний концерт Христини Соловій у Дніпрі

Популяризувати лемківські пісні, розказати світові про колоритну культуру лемків – це те, про що завжди мріяла Христина Соловій. І її мрія збулась! З нетерпінням чекаєте на творчу зустріч із неповторною вокалісткою? 12 листопада 2017 року Христина Соловій завітає до Дніпра, де зустрінеться з прихильниками своєї творчості.

Пориньте в ренесанс української автентики!

Юна чарівна співачка зі справжньою магічною енергетикою Христина Соловій рекордно швидко подолала шлях від талановитої учасниці популярного проекту до йменованої фанами «лемківської принцеси», «живого голосу України», улюбленної виконавиці української музики. Нещодавно Христина вирушила в осіннє турне Україною разом із новоствореним бендом, до складу якого ввійшли високопрофесійні українські музиканти. Під час свого візиту до того чи іншого міста Христина Соловій відкриває його особливий колорит і дарує містянам свій незабутній чуттєвий концерт, пронизаний автентикою фолку та ніжністю авторської пісні.

Душевне й натхненне звучання українського фолку на концерті Христини Соловій у Дніпрі

Бути в абсолютній гармонії з собою, у беззаперечній любові до рідної землі – це те, що вдається Христині надзвичайно природно, це те, що вона передає своїм проникливим виконанням. Виконувати автентичні лемківські пісні, український фолк для Христини є справою честі. Співачка дуже тонко відчуває дух кожного твору, точно передає його філософію та вміло експериментує зі стилем виконання, міксуючи лемківські мотиви з роком. За словами Христини, лемківська музика може дуже багато розповісти нам про нас самих.

Пориньте в атмосферу емоційності великого сольного концерту Христини Соловій «Жива вода»!

Юна харизматична вокалістка підкорює серця своїх шанувальників не лише колоритним виконанням народних пісень, а й ніжними чуттєвими авторськими композиціями, які не позбавлені фолкових мотивів та автентики. Як запевняє Христина, від цього вона не відмовиться ніколи. У кожній її пісні - справжність і чистота емоцій, неподільна єдність і гармонійність мелодії та слова. Вони сприймаються легко, на одному диханні, проникаючи у найпотаємніші куточки душі, зачіпаючи найтонші струни, налаштовуючи на позитивний лад, спонукаючи задуматись над одвічними людськими цінностями.

Придбайте квитки на концерт незрівнянної Христини Соловій уже сьогодні!

Проведіть незабутній мелодійний вечір, отримавши неймовірне естетичне задоволення! Ставши щасливим власником квитків, Ви матимете унікальну можливість зануритись у світ неповторної музики, здатної надихати й окрилювати! Замовити квитки на концерт Христини Соловій у Дніпрі можна онлайн або ж купити у касах міста.

Христина Соловій в соціальних мережах:

facebook.com/khrystyna.soloviy

youtube.com/khrystynasoloviy

instagram.com/soloviyka

soundcloud.com/khrystyna-soloviy


Raffaello Україна в соціальних мережах:

instagram.com/raffaello_ukraine

facebook.com/Raffaello.Ukraine

 

Організація концертів та співпраця - manager.solovij@gmail.com

Контакт для преси - media.soloviy@gmail.com

Організатор - Susy Production

Рекомендуємо