УКР

MONATIK

09 червня 2018 | 20:00

Про подію

КОНЦЕРТ MONATIK В ДНЕПРЕ 

VНОЧИ- это новый проект от создателей «Городского Пикника».

Мы приглашаем Вас посетить совершенно новый формат вечеринок в городе Днепр: VНОЧИ.

Более 20 артистов на сцене, сотни киловатт звука, более 5 тонн декораций, 500 кг метафана, любимые участники «Городского Пикника», быстрые свадьбы и любимые коктейли,- это лишь часть того, что мы приготовим для наших посетителей на территории Парка Развлечений «Лавина».
VНОЧИ- все будут под метафаном.

Количество билетов ограничено!
ВХОД ТОЛЬКО ОТ 12 ЛЕТ И ТОЛЬКО ПРИ СОПРОВОЖДЕНИИ ВЗРОСЛОГО(ДО 18 ЛЕТ).

OPEN DOOR — 20:00.

Внимание! Время начала концерта может корректироваться организаторами в день мероприятия! Начало концерта может быть задержано на один и более час. 
kasa.in.ua не несет ответственности за изменение времени, точное время начала можно уточнить непосредственно в самом клубе.
 

Спекотна музична ніч з MONATIKом цього літа в Дніпрі

Улюбленець молоді, співак, який підкорив вершини чартів і став зіркою не лише українського, а й європейського масштабу, - MONATIK 9 червня виступить у Дніпрі в рамках ексклюзивного проекту VНОЧИ, що проходить у новому форматі мегадрайвових вечірок.

Мрієте про шалену танцювальну зустріч із MONATIKом? Тоді готуйтесь до до безсонної нереально крутої ночі, що підірве своєю музичною потужністю простір над Дніпром. Місце зустрічі – Парк розваг «Лавина».

«Те, чим я люблю займатись понад усе на світі, стало моєю професією і моїм основним джерелом доходів. Не робота, а мрія!»

Будучи юристом за фахом, однак відчуваючи нестримну жагу до музики, Дмитро Монатик розпочав свою творчу діяльність з виступів у складі брейкданс-гурту, а після участі у талант-шоу і проектах 2008 року створив власний колектив «Monatique». Однак уже 2011 року Дмитро записав свою першу пісню, яка поклала початок його сольній кар’єрі.

Доленосні зустрічі, творчі експерименти, участь у масштабних концертах… «У кар’єрі все складалось спонтанно, але йшло від душі: віриш, твориш, ідеш, робиш», – пригадує співак і додає: «Якщо робити все, що в твоїх силах, то все буде так, як має бути». Це саме та фраза, з якою зірковий артист йде по життю.

Синкретизм дійства: «…Тому, що або душа, або тіло мають танцювати…»

Розповідаючи про особливу атмосферу написання пісень, Дмитро Монатик ззізнається, що пісня до нього приходить несподівано, народжується спочатку як ідея. «Для мене пісні, як фотографії. Вони здатні зафіксувати моменти та відчуття», - говорить він. Однак Дмитро акцентує не лише на важливості слова, а цілісності, гармонії з рухом. Уся музика Монатіка танцювальна, адже створюючи її, він її відчуває лише в гармонійній єдності з танцем. І не важливо лірика це чи драйвова запальна композиція.

Загорілись бажанням потрапити на масштабний концерт і вживу насолодитись емоційним виступом MONATIKа в Дніпрі?

Не зволікайте! Заплануйте чудову літню вечірку в колі найкращих друзів! На Вас очікує потужний саунд, грандіозна шоу-програма, зірковий склад виконавців, які подарують вам ейфорію незабутнього перфомансу! Душевність, відвертість і нескінченний драйв, вражаючі спецефекти, нестримне шаленство емоцій, улюблена танцювальна музика, почувши звуки якої просто нереально спокійно стояти на місці. Цю ніч Ви запам’ятаєте надовго!

Ловіть хвилю драйву разом із МОНАТІК у Дніпрі! Покваптесь придбати квитки уже зараз!

Купити квитки без переплат і сервісного збору Ви можете у мережі наших кас, а також замовити їх на сайті! До зустрічі 9 червня в Дніпрі!

Рекомендуємо